Три правила здорового харчування

Секрет правильного харчування зовсім простий і знає його майже кожна людині, яка стежить за своїм здоров’ям. Цей секрет ґрунтується на прищепленні навичок здорового і правильного харчування. Таких звичок досить багато, і ось перед вами три хороші звички з усіх інших.

1956_500_300_11. Перед сніданком краще додати кавовий напій в молоко, а не молоко в кавовий напій

У велику чашку налийте молоко у тій кількості, у якій зазвичай п’єте каву. Потім залийте це приготовленим кавовим напоєм. У такій порції буде міститися 25 відсотків вітаміну D і 30 відсотків кальцію, який необхідний організму людини щодня. Даної процентної кількості вистачає для здорового і збалансованого харчування.

2. Випивайте дві склянки води перед тим, як будете трапезувати

З цього ви можете отримати відразу дві вигоди: організм буде отримувати достатню кількість води, але при цьому скоротиться обсяг їжі, яка надходить в шлунок. Голландські вчені провели експеримент, і їх результат показав, що якщо ви будете випивати по дві склянки води, то сумарна кількість спожитої їжі зменшиться. Даний спосіб підходить жінкам з надмірною вагою.

3. Використовуйте якомога більше томатів при приготуванні різних страв

Люди, які вживають велику кількість томатів, захищають свій організм від розвитку ракових клітин, так як томати збагачені лікопеном. Він якраз благотворно впливає на розвиток здорових клітин, і при цьому затримує ріст ракових пухлини. Якщо збільшити в два рази порцію томатного соусу або пасти до страв які ви вживаєте, ваш організм отримає подвійну дозу лікопену.