Три поширені міфи про підгузники

Дуже багато суперечок виникає між бабусями і мамами щодо використання підгузників. Багато є різних «страшних» історій і все ж молоді батьки сприймають підгузники як сучасну необхідність і продовжують ними користуватися. Але настав час розглянути і спростувати три найвідоміші міфи про таку незамінну річ для маленької дитини.
podguzniki2

Міф № 1. Найпоширеніший міф, який лякає всіх у кого в сім’ї народився хлопчик. Кажуть, що підгузники негативно впливають на яєчка. Цей делікатний орган перегрівається і в майбутньому у чоловіка можуть бути серйозні проблеми з дітонародженням. Це відомий міф, який вже давно розвінчали. Причому є два види доказів. По-перше, здатність до дітородіння покладається на зовсім інший процес, за це відповідає сперматогенез. По-друге, щоб все-таки отримати перегрівання яєчок, яке вплине на дітородну функцію, то температура повинна бути занадто високою. В підгузниках отримати такого перегрівання просто неможливо.

Міф №2. Підгузки впливатимуть на погане привчання дитини до горщика. Уже проведено багато дослідження з даного питання, але поки підтверджень даного міфу немає. Педіатри стверджують, що ніякого зв’язку між підгузниками і привчанням до горщика немає. Дитина сідає на горщик тільки тоді, коли розуміє суть і сенс такої дії, а це відбувається не раніше ніж у 18 місяців.

Міф №3. Під підгузником з’являються попрілості через перегрів. Це не так і вже доведено, що винуватцем попрілостей стає неправильний клімат в приміщення і несвоєчасна зміна підгузника. Є певні періоди, коли підгузник повинен бути знятий і коли дитина ходить в переповненому підгузку та ще й в приміщенні підвищена волога, то від попрілостей не позбутися.