Три переваги паперових книг

Суперечки про те, що краще — паперова книга чи електронна — ведуться вже дуже давно і дуже люто. Любителі паперу знаходять масу аргументів на користь своєї точки зору і масу засуджень в сторону електронних текстів. Любителі електроніки теж не відстають, так що тема ця напевно буде популярною ще довгі роки.

glasses-4704055_640У цій публікації ми розповімо про основні позитивні сторони паперових видань. До речі, купить книгу Оно на русском радимо в інтернет-магазині akonit.net вже зараз.

Паперові книги гарні

Не всі, звичайно. Видання, які зіпсовані огидним фотошопом на обкладинці, зустрічаються гнітюче часто. Але краса оформлення — це те, що недоступно електронному тексту.

Великі картинки, які не мають проблем з передачею кольору, красиві великі літери, які органічно вставлені в текст і не виглядають вирізаною та вклеєною картинкою, віньєтки та поля — ці штуки можуть перетворити паперову книгу в справжній витвір мистецтва. Але в електронній будуть виглядати безглуздо і криво.

Паперові книги прикрашають квартиру

Книжкові шафи, заповнені томами, радують око будь-якого завзятого читача, задають атмосферу всій кімнаті, є відмінним фоном для відео, викликають заздрість у гостей і взагалі вкрай приємна штука в естетичному плані.

Додавання книг в електронні папки не викликає і сотої частки того задоволення, яке може принести заповнення реальної книжкової шафи.

Тактильні відчуття

Деякі книги старі, деякі надруковані на пухкому жовтому папері, а деякі на білому папері, який залишається таким навіть роки потому. Деякі важкі, деякі ні, деякі зовсім малесенькі, є й такі, що легко вміщуються в кишені, інші великі… Це дає кожній книзі індивідуальність, робить їх різними не тільки за написаними в них текстами, а й зовні.

Ця різноманітність радує серце читача і робить кожну книгу особливою. На противагу електронним книгам, які відрізняються одна від одної тільки текстом.

Жодна електронна книга не викличе такі приємні тактильні відчуття, які дарує гарно оформлена паперова книга.