Три етапи професійного манікюру у себе вдома

Зробити вдома манікюр не тільки можна, а й потрібно, ось тільки терпіння доведеться стільки проявити, що його зазвичай порівнюють з боротьбою дресирувальника і тигра на арені. Якщо правою рукою малювати на нігтях лівої руки візерунки нескладно, то лівою на правій набагато складніше. Полегшити цю процедуру допоможуть 3 етапи. Але найголовніше, натренуйте ліву руку — отримаєте професійний манікюр у себе вдома.

251014014929_domman5Спочатку треба придбати товари для професійного манікюру, потім зайнятися підготовкою рук до процедури фарбування нігтьової пластини. Що робимо? Природно, ручки свої миємо, але не просто миємо, а приймаємо ванну для рук з теплою і трохи мильною водою. Для цього можна скористатися звичайною чашкою, а можна і ванночку для рук купити з підігрівом. Тут вже залежить від ваших можливостей і гаманця. 15 хвилин на таку процедуру відвести варто, щоб розм’якшити і пластину, і епідерміс.

До речі, вас може зацікавити Новогодний маникюр 2017, варіанти якого ви можете переглянути на сайті womenshealth.su

На другому етапі формується сам ніготь, тобто йому надається форма, але спочатку розберіться з кутикулою. Для неї є спеціальні палички, за допомогою якої ви легко відсунете цей наріст на нігті. З формою все просто? Визначтеся, що вам подобається і який візерунок будете використовувати. Пилку для нігтів використовуйте з алмазним напиленням. У парі зі щипцями ви зможете зробити й ідеальний квадрат, і оливку, і трикутник, і пташиний кіготь.

Третій етап вважається проміжним. Якщо кутикула не хоче слухатися палички і знову повертається на місце в пом’ятому стані, то доведеться від неї позбутися за допомогою спеціальної олії. Така рідина її не тільки до кінця розм’якшить, а й дозволить прибрати до нігтьової основи спеціальною апельсиновою смужкою.

Ось і нігтики готові до фарбування. Не починайте зі складних візерунків. Для початку набийте руку трафаретами. Їх можна купити в будь-якому магазині, де продається товар для манікюру. Спробуйте декоративне ліплення і приклеювання страз. Цими нехитрими рухами так само ліва рука тренується. Не користуйтеся широкими пензлями. Візерунок малюйте пензликом тонким, як ваша вія. Місяць тренувань — і ваші руки стануть прикладом для наслідування.