Тренди у верхньому одязі, які варто взяти на озброєння восени

В останні роки літо часто затягується, а холод приходить нескоро. Останні сезони особливо радують екстраординарною модою. Осінь — така ж можливість одягнутися відповідно індивідуальному образу, що і літо.

verhnaya-odezda-2018-3Тренч ніколи не вийде з моди. Він так і не зміг нам набриднути. Тренч може мати фантізійний крій, бути прямим і вільним, мінімалістичним і максималістським. Є можливість спробувати найрізноманітніші фактури і кольори. Бахрома або аплікація з квітів буде гламурною деталлю. Одним словом, фантазія нічим не обмежена.

Навіть, якщо жінка не схильна до особливо сміливих експериментів, вона може зробити свою зовнішність більш цікавою і різноманітною, використовуючи такі аксесуари, як сумочка або сережки.

Неправильно думати, що чорний колір дуже скромний. Навпаки, він може бути дуже яскравим і соковитим. Чого варта одна шкіра чорного кольору.

Зараз модна ретроспектива. З дев’яностих в гардеробах присутні футуристичні і високотехнологічні на вигляд речі, оскільки в 90-ті вийшов фільм «Матриця» і вразив усіх людей. Але більшість, як завжди, помиляється. Чорний колір є дуже соковитим і яскравим, тільки по-своєму. Особливо вироби з чорної шкіри. До чорного плаща, що нагадує про цей фільм, можна додати сонцезахисні окуляри, як у героїв «Матриці».

Шкіряні речі в усі часи виглядають виграшно. Байкерський одяг особливо підходить для тих, хто любить ретроспективу. Навіть, коли на певний час щось з шкіряних речей і залишає світ моди, то все одно це потім обов’язково повертається.

Жіночність ніколи не вийде з моди. Тому не треба соромитися одягу, який облягає лінію талією, причому це добре для будь-якої фігури. Якщо акцентувати талію, вона буде робити образ жінки легким і при цьому елегантним.

Шуба з хутра, яку можна придбати відвідавши спеціалізований магазин жіночого одягу, причому не з натурального, а штучного хутра теж підійде ідеально. І не буде ніякої шкоди тваринам. Зараз штучне хутро виглядає не гірше, ніж справжнє. Останнім часом можна носити вироби з хутра яскравих кольорів.

Зараз спортивний одяг може цілком добре виглядати не тільки в залі для фітнесу, а й на вулиці, причому цей одяг не обов’язково є літнім. Можна носити спортивну куртку. Іноді можлива її комбінація з повсякденними речами в стилі casual. Тоді можна підкреслити індивідуальність за допомогою незвичайних поєднань.

Отже, зараз можна вдатися до найсміливіших ідей не тільки влітку, а й в холодну пору року.