Тренди фарбування волосся в 2018 році

Змінити колір волосся — це чудовий спосіб поміняти свій образ. Кожна дівчина, яка стежить і доглядає за собою знає наскільки це важливо. Тим більше, якщо вам хочеться змін, фарбування підійде як не можна до речі, а після цього можна і гардероб поміняти. Однак, не варто забувати про модні тенденції, особливо якщо ви слідуєте трендам. У даній статті ми розглянемо найпопулярніші і модні техніки фарбування на 2018 рік.

foto25_tehniki_okrashivaniya_volos_2018Балаяж зараз заслужив гідне визнання. І це зовсім не дивно. Якщо пофарбувати своє волосся за допомогою такої техніки, то можна створити дуже милий і привабливий образ. Головною особливістю такої техніки можна назвати нанесення двох або трьох кольорів по всій довжині волосся, які дуже гармонійно поєднуються між собою. Також з її допомогою можна надати своїй шевелюрі візуальний об’єм.

Шатуш. Якщо пофарбувати своє волосся в цій техніці, то можна точно не переживати про те, що завтра ви перестанете бути модною. Плюсів у такої техніки дуже багато, один з них це натуральність. За допомогою ефекту «вигорілого волосся» ваше волосся буде виглядати дуже цікаво і привабливо.

Омбре знаходиться на піку популярності вже кілька сезонів і думати, що це зміниться найближчим часом немає зовсім ніяких причин. Головна особливість омбре полягає в дуже плавному переході одного кольору в інший. У класичній версії верхня частина темніша, а нижня навпаки, світліша. Звичайно, зараз робиться і навпаки, тут як то кажуть справа смаку.

Сомбре — дивовижна новинка і найближчий конкурент омбре. Багато сучасних дівчат оцінили цю техніку завдяки натуральності та яскравості. Як неважко здогадатися виходячи з назви, вона дуже нагадує омбре. Різниця між ними в тому, що в даному випадку волосся фарбують не тільки з огляду на горизонтальну, але і вертикальну лінію. Зараз це не просто дуже модно, але ще і практично! Вам просто не доведеться турбуватися про те, що коріння відросте і скоро доведеться бігти в салон краси. Кольори виглядають просто шикарно і розмито, це чудове рішення.