Трав’яний чай під час вагітності

Період вагітності — це той час, коли починаєш серйозніше ставитися до свого здоров’я. Як правило, майбутні матусі намагаються використовувати і народні, і традиційні способи зміцнити своє здоров’я і забезпечити максимальну кількість необхідних мікроелементів для свого малюка.

pregnant shrubbery pregnancy tea balm baby babybauch food drink mother relaxation relax blow midwife preparation detoxification crane action birth assistance pains ease relief abdomen blood flow drugstore biologist flock of sheep calming stinging nettle gynaecologist

Саме тому, багато матусь вважають за краще пити різні трав’яні відвари, спеціальні чаї, помилково вважаючи, що будь-яка трава зможе принести користь її організму. В цьому випадку, кожну майбутню матусю слід попередити про те, що багато трав, які несуть користь здоровому організму людини, можуть принести шкоду розвитку малюка, а також негативно позначитися на здоров’ї вагітної жінки. Щоб уникнути цього, перш ніж додати у свій раціон трав’яні чаї, необхідно уважно ознайомитися з протипоказаннями, в кращому випадку — проконсультуватися з фахівцем.

Отже, які ж трави рекомендовані, безпосередньо для забезпечення організму корисними мікроелементами в період вагітності?

Іван-чай

Чай з цієї рослини здійснює седативну дію на організм вагітної жінки. Крім цього, правильно приготовлений відвар забезпечує організм вітаміном С, а також такими необхідними мінералами як марганець і залізо. Також варто відзначити, що даний чай забезпечить спокійний сон і вбереже від стресу.

Листя смородини

Ароматний чай з листя цієї ягоди забезпечить організм необхідною кількістю вітамінів, а також нормалізує роботу нирок. Але одна з головних переваг даного чаю — це здатність збільшити показники гемоглобіну, що так важливо для багатьох вагітних жінок.

Листя малини

Чай з листя даної ягоди гарантує вам легкі пологи! Справа в тому, що малиновий чай сприятливо впливає на м’язову «роботу» матки. Як правило, медики рекомендують його всім вагітним для спрощення родової діяльності. Крім цього, даний чай очищає кров.

Багато вагітних жінок воліють пити трав’яні чаї з цукром. Як правило, в одній чашці чаю з цукром немає нічого жахливого, але от якщо випивати кілька чашок, та ще з парою ложок цукру, то це вже проблема. У більшості випадків, цукор несе шкоду не тільки організму матері, але і дитини. Саме тому цукор краще замінити цукрозамінником.