Трави, які майже не мають побічних ефектів

Всі ліки і трав’яні препарати повинні використовуватися за призначенням. Незважаючи на те, що вони можуть здатися «більш безпечними» у порівнянні з фармацевтичними препаратами, їх неправильне дозування може в кінцевому підсумку може мати серйозні наслідки для здоров’я.

072115_0611_6Насправді, народні засоби іноді можуть творити чудеса. Існує кілька трав, які не викликають будь-яких побічних ефектів.

Листя м’яти

Компоненти, що містяться в листях м’яти, мають антибактеріальні властивості для забезпечення належного функціонування травної системи. М’яту можна використовувати для інгаляції, наприклад, при інфекції верхніх дихальних шляхів. Рослина також має широке застосування для гігієни порожнини рота.

Насіння фенхелю

Настій насіння фенхелю має заспокійливу дію, сприяє правильному травленню і має незначний вплив на зниження артеріального тиску. Рослина також допомагає у боротьбі з коліками (наприклад, у малюків), проблемами із травленням і здуттям живота. Завдяки своїм антисептичним властивостям, трава може бути використана у вигляді компресів для очей або шкіри.

Насіння гуньби сінної

Насіння  гуньби сінної мають протизапальну дію і захищають слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Ця трава використовується в якості паліативного засобу, наприклад, при виразці (внутрішньо) та запаленні шкіри (наприклад, при екземі, фурункулах). Також ця рослина може бути корисним для зниження рівня холестерину і глюкози в крові.

Квіти алтеї лікарської

Екстракт квіток алтеї лікарської має захисну дію на слизову оболонку порожнини рота і горла. Рослина послаблює кашель, а також може бути корисною при стимулюванні менструальної кровотечі у жінок.

Ромашка

Важко переоцінити цілющі властивості цієї рослини. Воно бореться з коліками, знімає менструальні болі. Також лосьйони і компреси з ромашки дуже корисні в полегшенні більшості запалень при інфекціях шкіри або інтимних місць. Через відсутність побічних ефектів, ромашка може також використовуватися для профілактично, наприклад, частих інтимних інфекцій.

Той факт, що перераховані вище трави не викликають небажані побічні ефекти, не означає, що ви можете використовувати їх без будь-яких обмежень. Як і всі засоби з лікарськими властивостями, трави повинні застосовуватися відповідно до рекомендацій.