Трави в період грудного вигодовування

У період годування грудьми практично всі лікарські препарати під заборонені. Молоді мами вдаються до альтернативного лікування. А це звичайно настої з трав. Однак не поспішайте. Адже все що ви вживаєте в їжу, потрапляє в організм дитини. Якщо ви зібралися підлікуватися за допомогою трав, то обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.

o-ALLAITEMENT-facebookТрави в період грудного вигодовування

Ехінацея, імбир, ромашка. Такі трави у вигляді настою не є небезпечними для дитини. Однак краще вживати настій, який містить одну траву або максимум дві. В такому випадку ви без проблем зможете визначити причину алергії, якщо вона виникне у дитини. А ось якщо ви будете пити настій або чай з багатьох компонентів, то визначити причину недуги буде вкрай складно. Раджу уникати вживання канадського жовтокореня, який часто поєднують з ехінацеєю. Якщо ви вживаєте готовий збір, то купляючи його, слід уважно читати склад.

Кориця, вербена, алетріс борошнистий помилковий, галега лікарська, насіння фенхелю, кропива, часник, кріп, карликова пальма, чортополох, листя малини, бурачник, аніс, пажитник. Всі ці трави використовуються для приготування чаю, який підвищує лактацію. Вони цілком безпечні для дитини в малих кількостях. Однак якщо підвищити дозу, то трави надають поту неприємний запах.

Петрушка, шавлія, м’ята. Дані трави не можна використовувати при годуванні грудьми. Вони помітно скорочують вироблення грудного молока. А ось якщо ви вирішили припинити годування, то дані трави стануть чудовими помічниками.

Дівочий пиретрум. Допомагає при лікуванні головного болю. Дана трава здатна збільшити частоту серцевих скорочень у вашого малюка.

Продірявлений звіробій. Добре допомагає при лікуванні депресії. Вплив на організм дитини не вивчено, тому я не раджу ризикувати і використовувати цю траву в період годування грудьми.

Ніколи не слід приймати ліки і трави без рекомендацій лікаря. А якщо ви мама, яка годує, то вам варто бути в два рази уважнішою і обережнішою. Адже на кону здоров’я вашої дитини!