Традиція дарувати букети

Прекрасна традиція дарувати квіти в якості подарунка близьким людям іде коренями в глибину століть. Спеціально навчені майстри створювали букети ще у часи великих імператорів. У період правління імператора Нерона квіти вирощували спеціально для оформлення свят та осипання гостей пелюстками.

Без названия (48)А в Стародавній Греції здавна існував звичай дарувати квіти переможцям Олімпійських ігор та відомим поетам.

Ймовірно, світ неминуче прийшов би до звичаю дарувати квіти в дарунок жінкам, коли прекрасну стать «обожествили» — і дивуватися доводиться виключно тому, що сталося це дуже пізно, аж в XVI столітті.

Особливе ставлення до квітів було і на Сході. Вже в XII столітті в Японії відбувалися святкування, присвячені цвітінню сакури, хризантем та інших квітів. А вже про мистецтво ікебани чули дуже багато. Японські теоретики ікебани придумали складну концепцію і її елементи запозичили флористи всього світу.

Між іншим, вас може зацікавити доставка цветов, яку ви можете замовити на сайті flowers-ukraine.com.ua просто зараз.

Немає людини, яка б не любила квіти. Цей подарунок буде доречний з будь-якого приводу. Навіть чоловіки, як показав досвід, готові приймати в дарунок квіти. Відповідно, послуга з назвою доставка букетів давно є вкрай актуальною і визнаною багатьма.

Вже ніхто точно не пам’ятає, кому прийшла в голову ідея зірвати квітку, щоб її подарувати. Але відомо те, що вже дуже давно це відбувається щороку. У 19 столітті почали дарувати букети квітів актрисам. Від театру традиція дарувати букети стала рухатися далі. Зараз квіти дарують, з метою вираження любові або радості, смутку або розлуки, а також, щоб привітати, вибачитися, натякнути, словом, проявити своє особливе ставлення.

Доставка букетів – це можливість порадувати і привітати дорогу людину в будь-який час року і не ламати голову про те, що подарувати. Квіткові букети – це подарунки, популярні в усьому світі і, ймовірно, складно уявити собі людину, яка ніколи не дарувала близьким букет з живих квітів. Квіти володіють вражаючою властивістю одним своїм виглядом преображати навколишній світ у світлі тони щирої радості. І даруючи букет людині, ми завжди вкладаємо у такий подарунок частинку своїх емоцій, добрі побажання і своє особливе ставлення.