Товари, які необхідні для дитини в перший рік життя

В очікуванні поповнення в сім’ї, багато батьків починають замислюватися над тим, що знадобиться дитині в перший рік її життя.

g_0f41cd5513c53c0bedc88e618a6266fdВідвідавши сучасний відділ товарів в будь-якому спеціалізованому магазині можна просто розгубитися від такого величезного розмаїття. Кожен товар є настільки барвистим, яскравим і потрібним. Але як дізнатися, що ж насправді необхідно вашому малюкові? Та які товари для дітей на alisa-tm.com.ua варто вибрати?

Можна виділити наступні товари для новонароджених, які готовий сьогодні запропонувати магазин товарів для новонароджених:

1. Люлька і ліжечко. Люлька знадобиться вам всього лише протягом перших місяців життя, а ліжечко зможе надійно прослужити протягом трьох років. Хоч люлька є більш зручною і комфортною для вашого малюка в перші місяці життя, але вона не практична, так як малюк в перший рік дуже швидко росте. А у випадку з ліжечком вам не доведеться через пару місяців його викидати, так як воно зможе довго прослужити вашому малюкові відмінним місцем для сну і відпочинку. А затишок і комфорт, який багатьом батькам так подобаються в люльці, ви завжди зможете відтворити в ліжечку за допомогою ковдр.

2. При виборі ліжечка також варто подумати і про покупку матраца. Він повинен йти відповідно до розмірів ліжечка. Також варто придбати і м’які бортики, так ви вбережете вашого малюка від зайвих шишок, коли він почне повзати. Якщо ж ви вирішили в доповнення до ліжечка придбати балдахін, то вам слід знати, що він дуже сильно притягує пил, тому його доведеться прати не рідше, ніж раз на тиждень.

3. Також молодим батькам потрібен і столик для сповивання. Ви можете придбати в магазині спеціальний столик, призначений для того, щоб обробляти малюка, або ж можете скористатися звичайним столом, застеливши його пелюшкою.

4. Коляска також послужить незамінним атрибутом для малюка в перший рік життя. При виборі коляски варто подбати про те, щоб вона була компактною. Ви можете придбати коляску типу зима-літо, вона відрізняється багатофункціональністю, має три положення сидіння, знімну люльку, сумку-переноску, дощовик, сітку, і підходить як для спекотного, так і для холодного періоду року. Єдиним недоліком такої коляски є її великі розміри. Якщо вам часто доведеться кудись виходити з малюком, ви навряд чи впораєтеся з коляскою в разі, коли необхідно буде піднятися по сходах.

Також можна виділити ряд інших корисних товарів, які стануть в нагоді вам, коли ваш малюк тільки почне знайомитися з навколишнім середовищем: слінг, крісло для годування, стільчик для годування, ходунки, манеж, радіоняня, пустушка.