Топ-5 занять в дорозі, які не дадуть занудьгувати вашій дитині

Довга дорога — ще nt випробування, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми. Маленьким непосидам нудно сидіти на одному місці, вони можуть почати вередувати, тому краще заздалегідь продумати, чим же можна розважити дитину в дорозі. Пропонуємо вам наші топ-5 найкращих ідей.

590Аудіокниги для дітей

Якщо дитина любить слухати казки і вони її заспокоюють, то закачайте в смартфон кілька аудіокниг, дайте дитині навушники або включіть плейлист на повну гучність, якщо їдете на своїй машині. Нехай малюк в черговий раз зануриться в чарівний світ з улюбленими персонажами.

Дрібні іграшки

Кілька маленьких машинок для хлопчика або декілька пупсів для дівчинки відразу вирішать проблему, чим зайняти дитину в дорозі. Швидше за все, ваша дитина мінімум декілька годин буде захоплено з ними гратися. А ви можете допомогти придумати цікаву історію з ляльками або машинками, щоб гра була ще цікавішою.

Водні розмальовки

З простими розмальовками в дорозі незручно: олівці весь час губляться, дитина не може знайти відповідний колір і плаче. Зате з водними все набагато простіше: ви заповнюєте спеціальний пензлик водою, дитина водить ним по щільному картоні з малюнком, і картинки фарбуються в яскраві кольори. Ніяких забруднених рук і одягу.

Хорошим варіантом стане і багаторазова дошка для малювання або більш сучасний варіант — спеціальний додаток на смартфоні.

Настільні дорожні гри

Майже у кожної популярної гри є так звана «дорожня версія». Її зручно брати з собою в поїздку, і така гра допоможе розважити не тільки малюків, а й дорослих мандрівників.

Словесні ігри

Мабуть, найпростіший і зручний спосіб розважити дитину в дорозі. Згадайте прості, але такі улюблені з дитинства словесні ігри, як міста (для маленьких дітей можна використовувати назви не міст, а тварин, їжі і т. д.), вгадай (вгадати предмет по його опису), асоціації (гравці продовжують асоціативний ряд до якомусь слову) і т. д. А можна знайти листочки паперу, декілька ручок і пограти в класичні хрестики-нулики або морський бій.

Тепер ваша дитина точно не буде нудьгувати в дорозі, а вам не доведеться ламати голову над тим, чим її розважити. Бажаємо приємних подорожей!