Тонометр вдома — примха чи необхідність?

У сучасному світі поширюється таке захворювання, як гіпертонія, або підвищення тиску крові. Причиною тому служать багато різних факторів. Деякі люди вважають, що гіпертонія загрожує тільки людям похилого віку, але це судження є невірним. Велику користь для людей, які страждають цим захворюванням, приносить тонометр.

getТонометр — це пристрій для вимірювання кров’яного тиску. Для людей, які страждають гіпертонією, головне — це постійний контроль над тиском, так як цей показник залежить від різних факторів. Якщо постійно вимірювати тиск, то через деякий час, його можна буде контролювати. Для цього необхідно вести щоденник обліку, в який будуть вноситися щоденні показники тонометра. Даний спосіб дозволить відстежувати своє самопочуття. Є такі люди, які вважають, що варто періодично вимірювати артеріальний тиск у лікарнях і поліклініках. Значення показників тонометрів в поліклініці і вдома можуть разюче відрізнятися. Суть в тому, що за час шляху до медичного закладу, у людини може підвищитися тиск. Крім цього, у деяких людей є боязнь лікарів, що так само підвищує тиск.

Зверніть увагу, що якісний тискомір ви можете придбати на сайті medico.in.ua вже сьогодні!

Значення величини артеріального тиску потрібно контролювати кілька разів на день, щоб домогтися об’єктивних результатів. Адже на рівень тиску впливає безліч факторів, таких як фізичні вправи, стрибки атмосферного тиску, різні життєві ситуації. З огляду на все вищевикладене, приходимо до висновку, що вимірювати тиск необхідно і вдома. Для максимально корисного використання тонометра, необхідно правильно вибрати найбільш підходящий для вас апарат. Для цього, розглянемо, які існують тонометри.

Вони бувають механічними, автоматичними і напівавтоматичними. Крім цього класифікуються на плечові і зап’ястні. Показання даних бувають цифрові і стрілочні. Для людей з поганим зором знадобляться тонометри автоматичні з електронним циферблатом. Деякі люди, грунтуючись на власному досвіді, кажуть, що автоматичні прилади не настільки точні, як тонометри механічні. Крім цього, механічні тонометри більш доступні за ціною. Головний недолік механічних апаратів полягає в тому, що ними потрібно вміти правильно користуватися. На точність так само впливає і досвідченість людини, яка здійснює виміри. Раціональність застосування механічних тонометрів мотивується тим, що манжета знаходиться на плечі, де відбувається вимір тиску всередині артерії. Такі показники часто є точнішими. Простими в застосуванні є автоматичні тонометри. Людина з легкістю зможе самостійно виміряти кров’яний тиск, на відміну від механічного тонометра.

Купувати апарати краще в аптеках або спеціалізованих магазинах, щоб застрахувати себе від підробки.