Тонкощі вибору ресторану для весілля

Весілля — це динамічна подія, яка починається з викупу нареченої, одруження, поїздки по місту з метою фотосесії і закінчується в ресторані.

3Найбільше часу наречений і наречена, а також гості, звичайно ж, проводять в ресторані. Тут вже приготовлені столи з різними делікатесами і напоями, а зал прикрашений відповідно до всіх побажань. Запрошені гості будуть говорити в ресторані тости, дарувати подарунки, танцювати, а ведучий буде розважати їх. Здавалося б, все розплановано, але залишилася одна дрібниця — вибрати і зарезервувати ресторан. Зробити вибір на користь першого-ліпшого закладу буде нерозумним рішенням. Підібрати його варто за різними параметрами. Якщо вас цікавить банкет за городом в ленинградской области, то рекомендуємо відвідати сайт dacha-ozero.ru.

Дата майбутнього весілля

Найбільш популярні заклади бронюють за кілька тижнів або місяців. Так що, якщо на прикметі ресторан, який обов’язково повинен стати місцем проведення весілля, то прибути для резервування потрібно за місяць або навіть раніше до весілля.

Кількість людей, на яку розрахований зал

Найчастіше, ресторани вказують кількість місць за столами. Місця на танцювальному майданчику може бути менше, що стане головною незручністю. Адже гості не можуть танцювати по черзі. Бажано побачити зал на власні очі, щоб зрозуміти, що простору буде більш ніж достатньо. Найкращий варіант — це взяти зал із запасом місць на танцювальному майданчику і за столами.

Обмеження в ресторані

На жаль, але вони мають місце бути. Обмеження можуть бути накладені на:

 

  • запуск салютів;
  • використання свого музичного обладнання;
  • запалення свічок;
  • кріплення декорацій до стін і стелі;
  • рівень шуму.

Наявність того чи іншого обмеження варто уточнити. Адже якщо про нього вдасться дізнатися в самому розпалі заходу, то це призведе до штрафів та інших проблем.

Кількість весіль в один день

Якщо в одному комплексі буде проходити ще одне весілля, то це великий мінус. Голоси ведучих можуть почати перетинатися, з’явиться змішання музики, а можливо і поява людей з сусіднього заходу.

Час роботи

Весілля може тривати як до дванадцятої години ночі, так і до третьої, або закінчиться під ранок. Під весілля виділяється певний часовий проміжок. Зазвичай понаднормовий час доведеться оплачувати окремо.

Парковка

Є гості, які приїдуть на власних автомобілях. Небажано, щоб вони ставили свій транспортний засіб далеко від ресторану. Власники будуть турбуватися і не зможуть налаштуватися на святкову атмосферу. Відповідно поруч з рестораном повинні бути майданчики, де вдасться розмістити не менше одного десятка машин і до весілля паркувальні місця повинні бути вільні.