Тонкощі вечірнього макіяжу

Чомусь саме вдень у жінок з’являється бажання вилити на себе цистерну тональної основи, а ввечері в кожній прокидається елегантна дівчина, яка не бажає свій образ псувати яскравими штрихами. Тим не менш, багато хто забуває, що вечір — можливість проявити всі свої навички візажиста і знання в новинках мейк-апу.

Vechernij-makiyazhШкіра обличчя і тіла

Перше, на що треба спиратися при поході на вечірку — бронзатор. Варто тут розмежувати бронзатор з автозасмагою, бо відмінності кардинальні, але їх часто плутають. Бронзатор дає результат схожий з тональною основою і також просто змивається, під час застосування надає кольору і блиску шкірі, та й виглядає вражаюче. Автозагар ж дає довготривалий результат, і з них потім і вдень не розлучитися, навіть маючи велике на те бажання. При цьому є варіанти зовсім шедевральні, коли і автозагар і бронзатор змішані в одному тюбику — це небезпечно, бронзатор змиється, засмага ні, результат буде в кращому випадку смугастим.

Блиск і блискітки

Це той самий момент для того, щоб обсипати себе з ніг до голови блискітками, здійснити мрію дитинства і не бути схожою на божевільну! При цьому, красиво розставлені блискітки на обличчі і декольте тільки додадуть шику. Звичайно, якщо ви прийшли сюди для пошуку чоловіка своєї мрії, то з блискітками потрібно бути трохи акуратнішою.

Унікальні брови

 
Так, тут брови тільки додають чарівності. На половину обличчя малювати, звичайно, не варто, однак підфарбувати їх тушшю для брів не завадить.

Акцент на очах

 
В денному макіяжі акцентування очей давно стало якимсь моветоном, а ось для променадів до клубу — саме те. Будь-яку помаду там ви вип’єте разом з напоєм, а туш з очей нікуди не дінеться. І сюди теж можна додати трохи блиску, придбавши спеціальні накладні вії.

Контурінг

 
Ввечері він буде більш ніж доречним і дозволить перетворитися на абсолютно іншу жінку. Можна додати обличчю гострі вилиці або, навпаки, обзавестися більш м’якими рисами.

Але є єдине але. В усьому потрібно зберігати деяку міру і вибирати щось одне або максимум два, інакше замість королеви вечірки можна стати дуже милою новорічною ялинкою, а з ранку не зуміти знайти себе на фото.