Тональний крем тільки при правильному нанесенні приховує вік

Той, хто жодного разу тональним кремом не користувався, не може стверджувати, що шкіра швидко стає ідеальною, як тільки цей чудо-засіб виявиться на обличчі. Виявляється, треба знати стільки тонкощів, щоб обличчя стало ідеальною поверхнею, що відразу їх всіх і не зрозумієш. Можете на ляльках не тренуватися: їм виробник відразу обличчя робить рівним, що більше нагадує маску, ніж щось живе.

kak-nanosit-tonalnij-krem-na-shhekeВибирати тональний крем треба вибірково і тільки після того, як критично оцінені всі його переваги і недоліки. Вік під «тоналкою» більш світлого відтінку не приховаєш, а навпаки, роки додадуться і навіть приховані зморшки виступлять назовні. Не забувайте, що зволожуючі засоби вже присутні в цьому виді косметичного засобу, так що жінки, які не переносять алое вера або календулу, нехай забудуть про вологу пудрі, зате згадають про компактну, де цих домішок немає, як немає там і гіалуронової кислоти.

Якщо до складу тонального крему входить ромашка, то такий косметичний засіб швидко залікує різні мікротріщини, тоді як екстракт календули зніме почервоніння і лущення. Як тільки шкіра стала здоровою, можна спробувати використовувати креми-флюїди, які забарвлюють старіючу жіночу шкіру так, що жінки виглядають молодшими років на 3-4.

Змішуйте 2 відтінку купленого «тональника», щоб омолоджуючий ефект відразу був помітний на обличчі, правда, крем треба купити від одного виробника і послідовно. На крила носа відправляйте більш темний відтінок, як і на вилиці, скроні і підборіддя, зате на інші ділянки світліший відтінок.

Так стилісти ліплять обличчя своїх моделей. Ви ж спробуйте провести посередині носа вертикальну риску світлим тональним кремом, щоб подивитися, чи були у вашому роді аристократи. Якщо не були, то сміливо замазуйте себе «нейтральним» кремом або тим, який природно буде виглядати і на обличчі, і на шиї, і в області декольте.