Тональний крем Мейбелін: поєднання ціни та якості

Спочатку Мейбелін позиціонувала себе як невелика фірма, що спеціалізується на скромних замовленнях поштою. Тепер же вона стала одним з лідируючих косметичних брендів в світі. Незважаючи на свою назву — Мейбелін Нью-Йорк — компанія, так само як і Макс Фактор розвивалася на хвилі зростання кіноіндустрії в Каліфорнії.

Засновник Мейбелін — Том Лайл — був заповзятливим і доброзичливим чоловіком, який в 1914 році вирішив заснувати свій бізнес. Ідею до створення косметичних продуктів подала йому його сестра, яка за порадою з журналу за допомогою вазеліну і вугільної смоли намагалася відтворити обпалені брови. Лайл пробував використовувати подібну суміш для вій, але спроба провалилася.

Однак молодий підприємець не впадав у відчай і спільно з відомим фармацевтом створив свій продукт, який робить очі яскравіше, живлячи і оздоровлюючи вії. На хвилі успіху були випущені: тіні для повік, туалетна вода, пудра і рум’яна. Надалі компанія пережила злети і падіння, а в кінцевому підсумку була придбана Л’Ореаль.

Мейбелін протягом багатьох років радує покупця якісною косметикою, такою як, для прикладу, Мейбелин Бейби Скин Пор Эрейзер. У компанії завжди намагаються знайти нові технології, щоб не тільки поліпшити якість продукту, але і забезпечити доступність засобів для всіх верств населення. Особливу популярність останнім часом набули тональні засоби. Кожна серія розрахована на певний тип шкіри, що забезпечує індивідуальний підхід до кожної жінки.

o6Переваги тональних засобів цієї компанії:

  1. доступність
  2. якість
  3. Індивідуальний підхід
  4. приємний дизайн
  5. гарна текстура
  6. Різноманітність відтінкові гами

На піку популярності тональний крем Affinitone «Досконалий тон». Компанія представляє його як ідеальний засіб, підстроюється під тон і текстуру шкіри. Зручна і компактна упаковка дозволяє помістити крем в будь-яку сумочку (навіть в клатч), а м’яка і рідка консистенція робить його зручним для нанесення.

Крім цього «Досконалий тон» славиться своєю стійкістю і розподілом по шкірі без розлучень і кордонів. Секрет аффінітон в змісті особливих пігментів, які забезпечують тонку підстроювання під цветотип. Однак якщо ви маєте жирну або проблемну шкіру варто з обережністю підбирати відтінок, так як помилка може стати причиною занадто темного або жовтого кольору, який підкреслить недосконалості.