Тканинні ролети: переваги і вибір

Тканинні ролети давно увійшли в моду. Вони користуються популярністю завдяки своїй практичності, функціональності, ефектному зовнішньому вигляду, простоті монтажу і багатьом іншим перевагам.

1610194743_w640_h640_tkanevye-rolety-naЩо таке тканинні ролети?

Це тканина і найпростіший механізм (трубчастий вал з мотузкою або ланцюжком), який дозволяє піднімати і опускати ролети. Випускаються вони з тканин, просочених певними складами. Найчастіше штори роблять з поліестеру.

Варто зазначити, що тканинні ролети ціна у Львові ще називають рулонними шторами. Вони захищають від сторонніх поглядів з вулиці, додають приміщенню затишку, володіють деякими теплоізоляційними властивостями. Важливо й те, що ролети захищають від сонця. Ще вони представлені в самому широкому розмаїтті. Варто розглянути основні переваги тканинних ролет.

Переваги:

 

  • Ефектний зовнішній вигляд. Випускаються ці штори в найрізноманітніших кольорах, однотонними або з візерунком. Може застосовуватися різноманітний декор. Рулонна штора завжди естетично виглядає на вікні і не займає багато місця. Тканини додають в приміщення затишок, комфорт, відчуття захищеності. При бажанні, вікно можна доповнити ще й тюлем, класичними шторами — ролети цьому не перешкода.
  • Будь-які розміри. Випускаються в будь-яких розмірах, що дозволяє використовувати їх навіть для нестандартних вікон або дверей. При виборі потрібно враховувати висоту і ширину. Знайти штори можна в будівельних магазинах, супермаркетах, але найбільш широкий асортимент представлений в інтернеті.
  • Захист від сонця. Деякі ролети мають властивості захищати від сонячних променів, інші ж просто розсіюють світло. Деякі моделі володіють 100% властивістю світлонепроникності.
  • Простота монтажу. В деяких випадках вам не знадобиться допомога фахівця, професіонала, для того, щоб закріпити рулонну штору. Все можна зробити самостійно за 5 хвилин за допомогою двостороннього скотча. Ролети зручно кріпляться на вікно і за допомогою спеціальних гачків або засувок. Іноді навіть не потрібно свердлити отвори у віконному профілі.
  • Функціональність. Штору просто відкривати і закривати вручну, для цього не знадобиться докладати особливих зусиль, або складати, як тюль, в красиві складки. Випускаються і моделі з електричним приводом.
  • Простота догляду. Тканини просочуються спеціальними складами, тому до поверхні майже не прилипає пил.

Тканинні ролети — це сучасні штори для вікон, дверей, які стають функціональною і практичною прикрасою будь-якого інтер’єру.