Тканинні ролети на вікна: як підібрати?

Текстиль на вікнах виконує кілька функцій: захист від прямих сонячних променів, захист від поглядів сусідів з будинку навпроти. Звичайно, використання штор на вікнах можна вважати класичним. Однак, сьогодні багато інтер’єрів не мають на увазі розміщення величезних пилозбірників. Тканинні ролети — це оптимальний варіант. Адже він здатний ідеально вбудовуватися в дизайн і при цьому відповідати практичним вимогам.

tkanevyye_rolety_standartНа сайті https://sunguard.com.ua/roller-blinds/ Ви зможете ознайомитися з широким асортиментом тканинних рулонних штор. Встановлювати їх на вікна гранично просто (особливо касетні). У даній статті будуть описані переваги даного рішення.

Види тканинних ролет

Розділити їх можна за наступними категоріями:

 

  • накладні;
  • внутрішньорамні.

Додатково рулонні штори можна розділити по конструктиву:

 

  • вільні (або відкриті);
  • касетні.

Накладні, як зрозуміло з назви, встановлюються поверх пластикового профілю. Негативним аспектом подібного рішення можна вважати відсутність естетики у зовнішньому вигляді.

Маючи в своєму розпорядженні рулонну штору усередині віконного отвору, Ви не тільки забезпечуєте єдиний дизайн штори з вікном, але і зберігаєте корисний простір.

Касетні ролети — ідеальний варіант по всіх параметрах

Суть полягає в тому, що рулонна штора повністю закрита корпусом. Це дозволяє захистити конструктивні частини від попадання бруду і пилу. Отже, експлуатуватися штора буде значно довше.

Крім того, касетні штори забезпечують максимально естетичний вигляд. Рулонна штора стає невід’ємною частиною вікна. Припускаючи великий інтерес саме до цього виду рулонних штор, виробники стали пропонувати широкий спектр матеріалів. Мова йде, як про тип матеріалу, так і про принти.

Нагадаємо, що рулонна штора може не тільки відбивати прямі ультрафіолетові промені, а й захищати вікно він можливої вогкості (вологовідштовхувальне покриття). При цьому, полотно рулонних штор гранично просто очищається.

Прати полотно можна в автоматичній пральній машині. Але виключайте віджимання, як таке. Сушіння на батареї або електричному обігрівачі забороняється.