Тканинна маска для обличчя

Здається, дівчат, які не випробували ще корейської косметики, вже просто не існує в природі. Але, як виявилося, мало хто в курсі, як взагалі використовувати цю косметику, а побачивши на масці підпис «не змивати», щиро вважають, що перекладачі помилилися.

chem-polezny-tkanevye-maskiРозбираємо всі помилки використання корейських тканинних масок.

Перша і найбільш масова — залишити маску на потім. Корейська косметика, а особливо їх тканинні маски — не такі дорогі в порівнянні з європейськими аналогами, але при належному застосуванні більш ефективні. Тому варто використовувати маску один раз, а не кілька разів, адже після використання вона вже не буде ефективною. Маску необхідно тримати до її повного висихання. Так вона віддасть абсолютно всі свої поживні елементи і застосовувати повторно поживну маску потрібно буде не через 2-3 дні, а через пару тижнів або навіть місяць.

Друга помилка — змивати маску і після неї наносити крем. Це кардинальна помилка, бо поживні ферменти повністю забивають шкіру і не дають вбратися новим, крем лягає товстим шаром і не дозволяє шкірі дихати, створюючи між ферментами маски і своїми ідеальний простір для розвитку бактерій. Тому наносити доглядаючий крем треба до маски і прям на нього її накладати. До речі, саме так і поступають кореянки, при тому часто наносять не один крем, а також сироватки, і олії.

Третя помилка. Змивати маску не потрібно, навіть якщо залишився надлишок. Змивши маску ви просто виб’єте з шкіри частина активного засобу, плюс будете відчувати неприємне стягання на шкірі.

Четверта помилка — надто часті процедури. Косметологи рекомендують наносити маски лише в тому випадку, якщо шкіра обличчя і шиї виснажена, і тільки тоді вони будуть працювати.