Тканини з віскози: якими бувають і чим виділяються?

Віскоза — це штучна тканина виготовлена з натуральної сировини. Вона була придумана досить давно, ще в дев’ятнадцятому столітті, але її затребуваність досі залишається на високому рівні. Однією із серйозних переваг віскози є те, що вона дуже різноманітна. Зараз існують різні види тканин з віскози, всі вони по-своєму гарні, у кожної є свої переваги. Завдяки різноманіттю, тканини з віскози знайшли дуже широке застосування.

viskoza__4Сьогодні з них шиють одяг, виготовляють мереживо, використовують в якості елементів декору і так далі. Однак, це ще далеко не все і насправді у тканин з віскози є досить багато переваг. По-перше, сама по собі тканина виходить дуже м’якою і вона викликає приємні тактильні відчуття. Крім цього, тканини з віскози мають гарну терморегуляцією, взимку вона зберігає тепло, а ось влітку така тканина буде дуже холодною. Також полотна піддаються драпіровці та іншим обробкам. Крім того, тканина не накопичує статичну електрику і не викликає у людини алергічних реакцій. Якщо вас цікавлять тканини з віскози, то рекомендуємо відвідати сайт https://grandtextile.com.ua вже зараз.

Вона абсолютно безпечна і тому одяг з віскози можна сміливо купувати дітям. Також варто відзначити, що тканини з віскози дуже легко фарбувати навіть в самі яскраві кольори. Технологія фарбування має на увазі під собою введення фарби безпосередньо в тканинні волокна. Тепер давайте розглянемо основні види тканин з віскози. Наприклад, стовідсоткова тканина з віскози в першу чергу відрізняється тим, що це дуже м’який і ніжний матеріал.

Крім того, вона дуже міцна, а це безсумнівно великий плюс. Трикотаж з віскози в основному застосовується для виробництва одягу. Нерідко також з нього шию нижню білизну, адже тканина дуже приємно прилягає до тіла і викликає приємні тактильні відчуття. Сама по собі тканина з віскози не дуже добре тягнеться, але це дуже легко вирішити, якщо додати до її складу еластан. Завдяки такому рішенню матеріал стане дуже еластичним і з нього можна буде шити спортивні костюми і подібний одяг. Крім цього існує ще і підкладкова тканина з віскози, її використовують, як не важко здогадатися виходячи з назви в якості підкладки.