Тканина плюш: основні характеристики

Тканина з ворсом здатна створити в будь-якому приміщенні комфорт і затишок. Серед великої різноманітності різних виробів виділяється плюш, як відмінний варіант для облагородження кімнати. Після пошиття текстильна продукція виходить м’якою і приємною на дотик. Для багатьох людей плюшевий плед є прямим нагадуванням про дитинство.

4bd53485a91202de0f7b726fb53l--materialy-dlya-tvorchestva-plyush-minky-dots-rozovyj-molochnyПереваги та недоліки плюшу

Як і будь-яка інша тканина, даний матеріал має власні недоліки і позитивні властивості. Серед них:

 

  • Естетичний зовнішній вигляд.
  • Швидке псування виробів при неправильному догляді.
  • Міцність.
  • Складність при виведенні плям.
  • Прекрасно ізолює тепло.
  • Дуже швидко збирає пил.
  • Універсальний у використанні.
  • Деякі види мають дуже високу ціну.
  • Довгий час зберігає форму і колір.

При цьому слід враховувати те, що для створення певного виду плюшу використовуються різні матеріали. Тому деякі недоліки чи переваги можуть помінятися місцями. Придбати плюш ви можете за даним посиланням http://kidsfabric.com.ua/pliush вже зараз.

Основні характеристики

Як уже говорилося вище, плюш має ворс, який створюється досить довгим. Відмінною рисою тканини є те, що на певній ділянці полотна ворсинки можуть бути відсутніми або бути коротшими — все залежить від дизайнерського рішення. Для того щоб зручно використовувати плюш, ворс зазвичай пригладжують на одну зі сторін. Під час же виготовлення для його обробки використовують спеціальні щітки. У повсякденному житті для цих цілей служать звичайні вироби для чищення одягу. Довжина ворсу може досягати значних 16 мм або бути мінімальною — 3 мм. Густота ворсу значно нижча, ніж у оксамиту.

Згідно сучасним технологіям виготовлення плюшу, в якості сировини використовується кілька різних видів ниток і матеріалів. Ворс може піддатися тисненню в процесі виготовлення. Малюнок на тканині можна створити завдяки використанню спеціальних трафаретів. Завдяки наявності подібних зображень тканина набуває особливий зовнішній вигляд.

Згідно з відомостями від професійних майстрів, тканину легко підлаштувати під потреби швачки. При драпіровці не виникає будь-яких видимих пошкоджень, таких як заломи, залисини та інше. Популярність плюшу обумовлена відмінними теплоізоляційними характеристиками.