Типи жіночих зимових рукавичок

Збереження тепла є життєво важливим для здоров’я людини, тому в зимовий час такі аксесуари, як рукавички, стають незамінним атрибутом жіночого гардеробу. Виробники пропонують різні типи зимових рукавичок для жінок, які можуть послужити конкретним цілям. 

imgПопулярні види жіночих рукавичок:

 

  • Спортивні рукавички призначені для використання під час занять такими зимовими видами спорту, як катання на лижах чи сноуборді. Цей тип рукавичок має водонепроникну оболонку, що захищає шкіру від вологи. Для збереження тепла використовується підкладка з флісу.
  • Лайнери виготовлені з швидковисихаючих волокон, помітно тонші зі звичайні зимові рукавички і щільно прилягають до шкіри, тому їх рекомендується носити під час несильних морозів або для додаткової ізоляції під більш товстими рукавичками.
  • Рукавички з м’якої вовни забезпечують захист шкіри від переохолодження у вітряних і вологих умовах. Забезпечуючи відмінну ізоляцію при низьких температурах, вовняні рукавички використовуються любителями кемпінгу та інших видів зимового відпочинку на природі.
  • Жіночі зимові рукавички з додатковою ізоляцією ідеально підходять для використання в умовах екстремально низьких температур. Вони мають захист як з внутрішньої, так і з зовнішнього сторони. Тканина для виготовлення подібних аксесуарів водонепроникна, тому їх можна використовувати у вологих умовах. Внутрішня підкладка виготовлена з синтетичних матеріалів, які утримують тепло.
  • Рукавички для управління сенсорними екранами користуються попитом серед представниць прекрасної статі, які часто користуються телефоном на вулиці. Більшість сенсорних екранів працюють тільки після зіткнення з кінчиками пальців, тому звичайні рукавички непридатні для експлуатації телефонів. Спеціальні аксесуари виготовлені із застосуванням провідних волокон, які розпізнаються смартфонами, тим самим дозволяючи маніпулювати сенсорним екраном, не знімаючи рукавички.

Вибираючи аксесуари, необхідно врахувати також розмір своєї руки. Не рекомендується купувати вироби, що не щільно прилягають до шкіри, пропускаючи холодне зимове повітря.