Типи бюстгальтерів

Підбір бюстгальтерів залежить від персональних особливостей, особистих переваг і зовнішніх даних. Дівчата з невеликими грудьми у формі яблучка або персика можуть вибрати зразок з маленькою чашкою і вузьким паском під бюстом.

Пишногрудих жінок зацікавлять вироби з широкими і міцними бретелями, які забезпечать надійну фіксацію бюста. Для обвислій грудей знадобляться моделі на жорсткому каркасі зі знімними подушечками. Повні пані вважають за краще закриту коригуючу білизну, що моделює силует.

Кращим вибором для святкових заходів стануть зразки без лямок на металевих дужках, які підійдуть під відкриті наряди. Для повсякденного носіння використовують класичні моделі з оптимальними параметрами. Величезний вибір жіночої білизни — на сайті https://bianka.com.ua/zhinocha-bilyzna/.

Форма чашки і посадка:

  • Безшовні зразки.
  • З вертикальними швами.
  • З горизонтальними швами.
  • Т- подібний шов.
  • З м’якою або щільною чашкою.
  • «Бандо» з широко розставленими лямками і неглибокими чашками.
  • «Балконет» з прямою верхньою ліній.
  • З глибоким вирізом.

Молодим і струнким дівчатам з ідеальними формами підійдуть зразки без кісточок, які м’яко лягають на тіло і не викликають відчуття стислості. Ці речі приваблюють багатьох жінок, які носять бюстгальтери в будинку і навіть надягають під час нічного сну. Якими б м’якими і еластичними були кісточки, в кінці робочого дня з’являється втома і болі на спині і з боків. Бюстгальтер без корсажа імпонує жінкам будь-якого віку та ідеально сідає на маленькі груди.

Не меншим попитом користуються зразки на кісточках, що забезпечують щільну посадку і відмінну фіксацію грудей. Як каркас використовують дужки, виконані з м’якого металу, силікону або пластику, а для посилення ефекту пишності і подтянутости грудей застосовують знімні або фіксовані поролонові подушечки і гелієві вставки.

Вибір по окремих елементах

Щоб мати уявлення про те, як вибирати бюстгальтери, необхідно визначити значення кожної деталі. Конструкція складається з пояса, чашок і бретелей. Якщо характеристики кожного з них збігаються з індивідуальними параметрами, білизна буде максимально комфортним.

Пояс

Являє собою підставу ліфчика, повинен щільно прилягати до тіла, але не врізатися в шкіру. В іншому випадку зовнішній вигляд псується, а жінка буде відчувати дискомфортні відчуття. Пояс на 90% виконує функцію підтримки бюста, розташовується завжди паралельно підлозі. Якщо елемент задирається, надто вільний, значить, розмір великий і не забезпечує належну підтримку молочних залоз. Вибір пояса залежить від мірки обсягу під грудьми. Показники ширини варіюються, залежать від фасону ліфчика.