Тип фігури і вибір до нього аксесуарів

Недоліки фігури допомагають приховати грамотно підібрані аксесуари, а не тільки фасон костюма або сукні. Давайте допоможемо самі собі, дотримуючись порад.

ass1-1067x800Маленький зріст коригуємо за допомогою головних уборів, окулярів, прикрас і сумок, причому невеликого розміру. Якщо не перевантажувати частина тулуба від талії і нижче, то вийде якраз той результат, коли фігура не здається присадкуватою. Замініть широкий ремінь на тоненький поясок і поглянете на себе в дзеркало. Ну як? Подобаєтеся собі? Носіть кепки з довгим козирком, але виключно прямим, під нього підберіть сумку маленьку і широку, а не довгу. Замініть намиста кулонами, але мініатюрними і неметалевими.

Повну фігуру подовжуємо рукавичками до ліктя і капелюшком з вузенькими полями. Купіть під них і сумку, але середню за розміром і без блискіток. Зате від лакованих туфельок можете не відмовлятися, як і від замшевого взуття, наприклад, черевичків або ботильйонів, але на підборах стійких або на невеликій платформі. Матову шкіру можете носити, але її не варто обтяжувати короткими кольє або намистом на шиї.

Виступаючий живіт перестає кидатися в очі, коли на шиї веселенький шарфик або масивне намисто з натурального каміння, дерева і навіть пластика. Нехай гардероб такої жінки наповниться сорочками чоловічих фасонів і вузькими брюками.