Тінти — нове слово в косметиці

Всі вже давно звикли до щільних губних помад, до не дуже щільних помад змішаних з бальзамами, до бальзамів, гелів для губ і багатьох інших схожих за характеристиками декоративних засобів. Все це об’єднує одне — вони швидко «з’їдаються», або серйозно «в’їдаються» в шкіру поряд з масою хімічних засобів, які після спонукають використовувати багато доглядаючих засобів, щоб повернути губам натуральний колір і позбавлення від сухості. Однак, прийшло щось здатне вирішити всі питання з макіяжем губ — тінт.

 

tint_gelТінт був придуманий в якості універсального засобу для надання кольору губам. Активний компонент у його складі — пігмент, саме він керує балом і дає всі мислимі і немислимі результати використання.

Що ж собою являє тінт?

По суті, це щось схоже з лаком для нігтів та багато дійсно можуть їх сплутати. Багато виробники грішать прозорою «лаковою» упаковкою та специфічним пензликом. Розглядаючи цей засіб краси, можна подумати, що він контурний, бо рідина його не має щільної текстури і прозора, хоч і має натяк на колір.

Що дає така незвична помада?

Якщо вам до рук потрапив справжній тінт, то вам гарантоване щільне покриття губ і можливість гри з відтінками. Одне нанесення такої помади додасть тільки легкий колір, дуже схожий з натуральним, за допомогою двох шарів можна отримати вже більш насичений відтінок, а за допомогою трьох — справжню губну помаду.

Крім точкових якостей тінт унікальний ще й тим, що його можна покрити блиском, гелем або навіть гігієнічною помадою. Це і закріпить результат, і дасть вам можливість зробити губи ще більш виразними.

Також, він фактично не зникає з губ до того моменту, як ви самі не вирішите позбутися від нього. Дешеві тінти тримаються на губах аж шість, при якому звичайну помаду довелося б накладати тричі. Більш дорогі варіанти можуть пережити день, вечір, і навіть ніч, а зранку і звичайною водою їх буде вкрай складно змити.

Чи є мінуси?

Перший мінус — зовсім маленька палітра, все обмежується дуже консервативними відтінками: персиковий-коричневий, червоний-вишневий, світло-рожевий та темно-рожевий.

Другий мінус — якщо до тінта на губах була волога, то він ляже нерівно. У кращому випадку, можна просто не змикати губи до висихання, в гіршому ще під час нанесення він почне складатися в яскраві дрібні грудочки.

І третій — якщо ви маєте звичку кусати губи або забуваєте наносити бальзам, то всі висушені місця тінт підкреслить. Тому перед застосуванням необхідно пройти доглядаючий курс для губ.