Технологія ремонту двокімнатної квартири в новобудові

Найбільшою популярністю при виборі житла користуються двокімнатні квартири. Тут легко розміститися невеликої сім’ї або одній людині, яка бажає жити в умовах максимального комфорту.

Придбання двокімнатної квартири обходиться клієнтам набагато дешевше великих квартир, але тут є відмінна можливість відокремити спальне місце від вітальні.

Вартість ремонту

Після придбання квартири в новобудові, кожен новий власник відразу приймає рішення замовити ремонт квартири. При цьому будь-який власник житла хоче отримати максимально якісний ремонт при мінімальних вкладеннях.

Багато людей розглядають питання з ремонтом ще до придбання житла, тому часто виникає питання який вибір буде вигідніше — квартира після будівництва або готова з ремонтом. Спробуємо докладніше розібратися в цьому питанні.

Вартість квартири в новобудові з урахуванням проведення ремонтних робіт обійдеться дорожче власнику нового житла, ніж придбання квартири готової до переселення. Новобудова вимагає чимало часу, щоб виконати оздоблювальні роботи, облаштувати житло, створити комфортні умови для проживання.

Незважаючи на дані фактори, більшість людей приваблюють квартири в новобудовах, оскільки вони дозволяють почати нове життя, створити умови в приміщенні, що максимально відповідають вимогам власника житла.

Орієнтовна вартість ремонту в двокімнатній квартирі становить 100-150 доларів за квадратний метр. Ці цифри стосуються лише оплати праці ремонтної бригади, додатково потрібно викласти чималу суму за будівельні матеріали. Тут все залежить від обраних оздоблювальних матеріалів клієнтом. На даний момент є можливість вибирати між ремонтом економ-класу, преміум і євро. Також враховується необхідність перепланування приміщення, наявність комунікацій, обладнання.

Важливі моменти

Ремонт багато в чому буде залежати від того, хто буде жити в двокімнатній квартирі. Іноді є необхідність перепланувати площу, якщо сім’я має двоє-троє дітей, оскільки дорослим і дітям знадобляться окремі площі. У такому випадку потрібно створити в квартирі ігрову зону, зону для відпочинку, навчання.

Маленька сім’я частіше вибирає перепланування квартири для створення кухні-студії і спальної кімнати.

Будь-який з цих варіантів передбачає створення дизайнерського проекту у студії дизайну.