Термальна вода для догляду за шкірою

Сьогодні багато косметологів та дерматологів радять використовувати для догляду за обличчям термальну воду, багату цілющими мінералами і корисними речовинами. Вона є екологічно чистою, оскільки знаходиться в дуже глибоких надрах землі.

termТермальна вода для догляду за шкірою — відмінний зволожуючий та регенеруючий засіб. Вона прискорює водно-ліпідний обмін в клітинах шкіри і підвищує її захисний бар’єр. Вода з термальних джерел сприяє утриманню власної вологи на поверхні шкіри. Багато хто використовує цю вода в жарку погоду, коли не хочеться наносити ніякі косметичні засоби на шкіру, щоб уникнути ще більшої закупорки пір, і так вразливої до забруднення. Особливо вдячною за термальну воду в літній період є жирна шкіра, коли будь-який крем або гель для обличчя відчувається, як маска. Спрей з термальною водою допоможе швидко освіжити, очистити і зволожити шкіру обличчя.

Зверніть увагу, що на сайті med-magazin.com.ua ви можете придбати хорошу термальну воду за найвигіднішими цінами.

Ще одна перевага термальної води — можливість застосовувати її поверх макіяжу, абсолютно не побоюючись його зіпсувати. Косметологи та дерматологи настійно рекомендують своїм клієнтам після будь-яких пілінгів і відшелушуючих процедур воду з термальних джерел, яка як не можна краще підходить для пошкодженої і тонкої шкіри обличчя. Епіляцію також рекомендується завершувати розпиленням термальної води на оброблені ділянки шкіри. Це допоможе уникнути подразнень і почервоніння. Розбавляючи сухі маски і глину термальною водою, можна підсилити їх сприятливий вплив на шкіру, а якщо скропити обличчя до нанесення крему — волога довше збережеться на поверхні шкіри.

Обов’язково слід застосовувати термальну воду в зимовий період, коли нам доводиться проводити більше часу в приміщенні з сухим повітрям. Досить кілька разів протягом дня розпорошувати воду на обличчя, щоб врятувати шкіру від зневоднення. Систематичне застосування термальної води повертає здоровий колір обличчя і згладжує дрібні зморшки. Бажано, щоб балончик з термальною водою завжди був у вас під рукою: в косметичці, на поличці в робочому кабінеті або у ванній — у вас завжди повинна бути можливість зволожити свою шкіру.

Термальна вода не викликає алергічних реакцій, але деякі виробники для поліпшення косметичного ефекту додають в неї екстракти різних рослин. Це, звичайно, слід враховувати, якщо ви схильні до алергії на деякі рослини. Тому звертайте особливу увагу на склад термальної води!