Теплові насоси

Все людство перебуває в пошуках альтернативних джерел тепла і електроенергії. Щоб і дешево було, і надійно, і екологічно, і перестати виснажувати Землю.

nasosОсь і використовують зараз, ті, хто може собі це дозволити, і сонячні батареї, і вітряки, і теплові насоси. Всі ці пристрої використовують в своїй роботі безкоштовну енергію, «розлиту» і «розкидану» навколо нас, сонячну, повітряну, водну. Використовувати альтернативні джерела енергії сьогодні не тільки престижно, а й економічно вигідно.

За кордоном тепловий насос дуже широко використовується. Адже тепловий насос здатний заощадити до 70% витрат на опалення взимку. А влітку він з успіхом замінює кондиціонер. Варто зазначити, що придбати тепловий насос ви можете на сайті santehsklad.com.ua/teplovye-nasosy.html за приємною ціною.

Говорячи дуже спрощено, тепловий насос — це установка, що передає тепло від джерела до споживача. Він здатний брати тепло із зовнішніх джерел і опалювати приміщення, нагрівати воду в трубах або в басейнах.

Різняться між собою теплові насоси в основному за типом використовуваного джерела тепла.

Джерела тепла для теплового насоса можуть бути природними і штучними. Типи теплових насосів (джерело тепла — джерело обігріву приміщення): повітря-вода, повітря-повітря, вода-вода, вода-повітря, ґрунт-повітря, ґрунт-ґрунт.

Природними джерелами тепла для теплового насоса є земля (ґрунт), підземні води (ґрунтові, артезіанські, термальні), зовнішнє повітря.

Штучні джерела тепла: опалювальні приміщення, каналізаційні стоки, промислові викиди, технологічні процеси, побутові тепловиділення.

Принцип роботи теплового насоса подібний до принципу роботи холодильника і полягає він у накопиченні тепла, одержуваного з водойми або ґрунтових вод, землі або повітря і перетворенні її в тепло для опалення приміщення або підігріву води.

Так само, як в холодильнику, основною частиною теплового насоса є компресор, що працює від електричної мережі.

при його використанні не треба витрачатися на паливо, оскільки тепло поставляє сама природа, причому абсолютно безкоштовно. ККД даної системи опалення може бути рівним 500%.

На сьогоднішній день установка такого альтернативного виду опалення, як тепловий насос поки є дорогим задоволенням, але все-таки за ним, як і за сонячними батареями і вітряками майбутнє. Чисте, безпечне, тепле і щасливе.