Теплі сукні — атрибут осінніх холодів

Теплі осінні сукні — невід’ємний атрибут жовтня. Вони давно вписалися в українську моду. Причому настільки міцно, що з подіуму їх поки що жоден предмет гардероба не витіснив. Цікаво й те, що мода на них повторюється кожні 2 роки не тільки в фасонах, але і в забарвленні. 

1-133Зараз поки що панує смарагдовий колір і червоний, але до початку зими його витіснить синій і фіолетовий з жовтим. З трикотажу важливу позицію займуть нитки напівшерстяні з акрилом. Поки ж жінки із задоволенням надягають на себе кашемірові моделі, вовняну в’язку в стилі 70-х. Правда, зникло хутро з суконь в якості обробки, так як воно перестало бути практичним у всіх відношеннях. Його замінили ажурні комірці та манжети, причому з бісеру або штучних намистин.

Також актуальні сукні-светри. Цей досить теплий варіант трансформується в пончо, але не грубої в’язки, а тонкої з поєднанням дрібного візерунка на суцільному полотні одного кольору. Під такі сукні надягають високі чоботи зі шкіри.

Відходять у минуле сукні-туніки, з силуетом у вигляді пісочного годинника. Нижня частина замінюється невеликим кльошем, який подовжується до середини коліна. Ремінець на талії залишається, але його колір тепер може не поєднуватися з основним полотном.

Не забувайте про сукні-кокони. Якщо ви придбали таку сукню, до того ж з рукавом до ліктя, то до неї купіть довгі рукавички того ж кольору.