Теплі пуховики: як пережити холодну зиму?

Зимовий пуховик – це справжній порятунок від холоду. Зимовий верхній одяг повинен бути не просто якісним, теплим, натуральним, але і максимально легким. Виріб не повинен перевищувати двох кілограм, тільки в цьому випадку ціна на нього буде виправдана. Співвідношення пуху і пера теж повинно бути правильним. У якісних виробах воно співвідноситься як 70% до 30%. Вартість на зручні та модні пуховики встановлюється за такими критеріями: відсоток пуху в складі, актуальність моделі, якість матеріалу. Виробник, який представляє на ринку свої вироби, зобов’язаний контролювати відсоток пуху.

puhoviki-2016-201726Правила вибору хорошого пуховика

Для того щоб зробити вдалу покупку, спочатку ознайомтеся зі складом виробу. Середні за ціною пуховики відрізняються від дорогих тим, що їхній наповнювач прошивають. За рахунок цього утворюються своєрідні подушечки. Недолік такого крою полягає в тому, що по периметру швів відсутній тепловий захист. Якщо зима буде нехолодною, пуховик такого класу підійде. При сильних морозах краще зупиниться на більш якісних моделях.

До речі, вас може зацікавити унипух — засіб для прання пуховиків, який ви можете придбати за вигідною ціною.

Якісний наповнювач — запорука тепла

Преміум пуховики проходять більш трудомісткі етапи обробки. Місця з мінімальним рівнем утеплення додатково прошивають і зміцнюють прокладним матеріалом, який застерігає від переохолодження. Сучасні виробники користуються технологією зварного шва. Ця система дозволяє створити безпечний вологоізолюючий і теплоізоляційний покрив.

Будь-яке наповнення виробу повинно бути акуратним і ні в якому разі не витягатися з-під тканини. Зовнішній матеріал на дотик зобов’язаний бути щільним та міцним. Тоді можна говорити про якісний виріб, який прослужить довгі роки і буде надійно зігрівати кілька зим.

Ціна за бренд

Брендові виробники пуховиків додатково маркують свої вироби пакетиком із зразком тканини і наповнювача. Клієнт може вимагати переглянути ці доповнення до пуховика і в результаті визначитися, чи підходить йому такий варіант. Найдорожчі моделі виготовляють з гагачого пуху. Перед покупкою проконсультуйтеся про відсоток пір’я у складі, щоб не купити «кота в мішку» за немаленькі гроші.