Тенденції в макіяжі на осінь 2016 року

Який макіяж буде модним восени? Які кольори помад і тіней дозволено наносити на обличчя? Пропонуємо ознайомитися з тенденціями в макіяжі для осіннього сезону в 2016 році. 

789000Восени 2016 року будуть модними помади інтенсивних відтінків. У попередньому сезоні, було модно зосереджувати увагу на виразних губах. Ця тенденція залишається. Сміливі дівчата повинні спробувати шоколадну і чорну помаду. Фешенебельний макіяж буде натхненний готичним стилем. Темні кольори помади в поєднанні з блідим кольором обличчя домінували на шоу, наприклад, Christian Dior.  Блискучу помаду можна об’єднати, наприклад, з ніжним макіяжем очей. На очі бажано наносити тіні всіх відтінків бежевого. Хороший вибір — тьмяний коричневий колір холодних відтінків. Роблячи макіяж, де основний акцент помада, очі варто залишати природними. Просто підкресліть вії, а брови акуратно розчешіть.

Восени 2016 року також буде модний макіяж за участю червоної помади. Криваві губи з’явилися в колекціях, наприклад, Dolce & Gabbana або Saint Laurent. В цьому році жінки вибирають червоний в залежності від уподобань — матовий або глянцевий. Для щоденного макіяжу на повіки наносьте матові м’які тіні. Для вечірньої версії ви повинні спробувати темні очі, наприклад, графічний ефект. Альтернативою червоному може бути темна рожева помада або колір фуксії.

Як і раніше в моді природний макіяж. Природний ефект спостерігається у Gucci і Miu Miu. Тут акцент на стильний зовнішній вигляд і ідеальний колір обличчя. Велику увагу варто приділити зволоженню, догляду та ідеальному вибору праймера. Шкіра повинна бути гладкою і однорідною. Дефекти ніколи не вітаються. Наступним кроком є ​​тонке конкурування обличчя і ніжний дотик рожевих рум’ян. Ви можете потовщувати лінії вій, наприклад, коричневим олівцем. Хороший вибір — коричнева туш для вій. Тіні вибирайте бежевого або персикового кольору.

Ще один хіт осені 2016 року — елегантний макіяж. Очі потрібно фарбувати атласними або тінями, які злегка переливаються пурпурного, кавового або попелясто-сірого кольору. Важливо, в даному випадку, підбирати природний абрикосовий і рожевий колір помади. Для вечора вибирайте темні відтінки в холодних коричневих тонах.