Тенденції в макіяжі: денний макіяж для шатенки

Глянцеві журнали і телепередачі про моду кричать жінкам про те, що потрібно намагатися максимально слідувати модним тенденціям: в одязі, взутті, макіяжі і т. д. Однак не слід забувати про те, що, вибираючи макіяж, крім модних тенденцій слід враховувати також індивідуальний тип зовнішності, щоб не здаватися смішною і не отримати від макіяжу зворотній ефект. Шатенкам, володаркам каштанового і темно русявого волосся, слід бути в макіяжі досить обережними: не всі модні тенденції 2018 прийнятні для них. Це стосується і денного макіяжу.

mejkap-dlya-shatenokМакіяж в стилі nude майже у всіх своїх деталях ідеальний для шатенок. Рівний природний тон шкіри обличчя підійде для будь-якої зовнішності, а особливо — для шатенок з їх виразним кольором волосся, підкреслюючи природну красу і надаючи образу миловидності і жіночності. Однак шатенкам варто пам’ятати про одну особливість: варто уникати модних в цьому році пудр з білим і рожевим відтінком.

Біла пудра, природно, не підійде по тону, а тон з рожевим кольором не тільки не приховає недоліки шкіри, але і підкреслить всі нерівності, почервоніння або дрібні зморшки. Жінкам з таким типом зовнішності краще використовувати тональні основи і пудри, які мають теплий колір.

Темне волосся шатенки в поєднанні з акцентом на очах додадуть погляду більшої виразності, глибини, млосності. Однак для денного макіяжу варто уникати яскравих тіней з різким переходом кольору. Краще вибрати для очей такі модні в цьому році кольори, як бежевий, персиковий, світлий коричневий або сріблясті відтінки сірого. Наносити їх слід обережно, уникаючи надмірної пігментація і потрібно добре розтушовувати контури. Для шатенок дуже виграшно виглядатимуть стрілки в тон волоссю — варто запастися коричневою і бронзовою підводками.

До речі, макіяж для зелених очей шатенок передбачає помірність в макіяжі губ: можна використовувати матові нюдові помади або просто нанести прозорий блиск для губ.