Температура у дитини — не завжди привід для паніки

Після виписки з пологового будинку мама з малюком опиняються вдома та приходить усвідомлення того, що пильність батьків і родичів, якщо вони живуть разом, концентрується і посилюється навколо малюка. Найменший плач, підвищення температури у дитини, почервоніння ділянок шкіри та інші дитячі болячки змушують щось робити, позбутися симптомів.

dziecko choreБабусі-експерти самі ставлять діагноз і розповідають історії зі своєї практики. Тим часом, дещо вони можуть і вгадати, але тим не менш, відповідальні за дітей їхні батьки. Перш ніж включати паніку, потрібно володіти інформацією, на яку спираються бабусі і порівняти її з інформацією про подібні випадки. Високою вважається температура 38 і вище, а все що нижче неї не несе в собі небезпеку. Звичайно ж складно ось так на словах без видимої картини радити конкретні призначення, для простоти розуміння потрібно внести деякі корективи.

Підвищення температури є частим супутником різних хвороб, у дітей завжди супроводжується при ГРВІ, грипі і вважається нормальною така поведінка організму, адже йде боротьба з інфекцією, активуються захисні сили імунітету, а він нейтралізує шкідливі мікроорганізми. У такі моменти дитину слід забезпечити великою кількістю гарячих напоїв, підтримувати водний баланс важливіше ніж нагодувати в такій ситуації, адже всі захисні сили кинуті на боротьбу, а не на засвоєння їжі. Буває температура 37,6 більше вимотує дітей, ніж 39,6 або навпаки, потрібно враховувати і той факт, якщо дитина стоїть на обліку у невропатолога, то можуть початися судоми, і тут показаний прийом жарознижуючого препарату і виклик лікаря.

Поради з приводу провітрювання є актуальними, вологе чисте повітря краще, ніж сухе, адже легені знаходяться в стані посиленої роботи, температура і без того змушує виділяти більше вологи, а втрата веде до появи хрипоти, ну і отже може підлити маслечка в загальну картину поведінки хворого.

Бар’єр в 21 градус краще не перегинати. У разі отруєння, реакції на вакцину щеплення, прорізування зубів, сонячного удару, теж відбувається перегрівання тіла, і тут важливо пов’язати ланцюжок з усіх ознак, які супроводжують в ці моменти.

Іноді рішення таїться там де його і не чекали. Адже побувавши в громадському місці малюк може прихопити з собою новий вірус, і доведеться боротися, або перегрів на жаркому сонечку теж вимагає прийняття певних заходів, можливо несвіжа продукція з магазину тероризує дитячий організм в області органів травлення. А про те, щоб домашня побутова хімія перебувала в недоступних для дітей місцях чули всі.