Темні кола під очима у дитини: причини їх появи і способи усунення. Частина 2

У профілактичних цілях – навчіть дитинку з малих років добре промивати руки з милом після кожної прогулянки, а також перед їжею мийте фрукти та овочі перед вживанням, підстригайте дитині нігті на руках, щоб там не накопичувався бруд.

 
1-1-44) Алергія

Найчастіше алергія проявляється у дитини у вигляді висипу, свербежу, рясної сльозотечі або нежиті, але буває і так, що у дитини з’являються темні кола під очима. Усуньте алерген, якщо ви не можете зрозуміти причину, то здайте проби в медичному центрі і вам розкажуть, що викликає настільки неприємну реакцію у вашої дитини.

 
5) Захворювання

Різні захворювання і проблеми зі здоров’ям можуть також позначатися на зовнішньому вигляді дитини і під її очима будуть з’являтися темні кола:

 

  • тонзиліт, коли діти страждають частими хворобами горла, у них запалені мигдалини, уточніть у вашого лора, а чи не може це у вашому випадку бути причиною темних кіл;
  • карієс, відвідуйте дитячого стоматолога кожні півроку, щоб зубки малюка були в повному порядку;
  • анемія, дефіцит заліза в організмі викликає блідий колір шкіри, волосся у дитини стає тьмяним і ламким, і, з’являються все ті ж темні кола під очима. Дане захворювання необхідно лікувати – давати малюкові спеціальні комплексні добавки, підкоригувати харчування, природно, все це повинен призначити педіатр, після того, як анемія підтвердиться аналізами.

Постарайтеся вчасно з’ясувати в чому причина темних кіл у вашої дитини, не відкладайте цю справу – «на завтра». Нехай очі вашої дитини світяться, а її шкіра сяє здоровим натуральним кольором!