Темні кола під очима у дитини: причини їх появи і способи усунення. Частина 1

Якщо у дорослої людини з’являються під очима темні кола, то найчастіше, кажуть, що людина просто дуже втомилася, перевтомилася або не виспалася. А що ж діти? Якщо у дитини темні кола під очима стали вірними супутниками життя, то варто з’ясувати причину їх появи, адже вона може бути як простою, так і досить небезпечною. Давайте розбиратися!

sinyaki-pod-glazami-u-rebenka-e1473687942994

 

1) Занадто багато води

У багатьох діток організм реагує появою темних кіл під очима на велику кількість рідини. Придивіться, якщо ваша дитина випила багато рідини сьогодні, то на наступний ранок під її очима крім кіл може з’явитися невелика припухлість. Звичайно, відмовляти дитині в воді не можна, а ось обмежити її питво за пару годин до сну – слід!

 
2) Перевтома

Темні кола у дитини під очима можуть свідчити про те, що ваше дитина дуже втомлюється. Подумайте, чи не занадто велике навантаження у вашої дитини? Може варто зменшити кількість додаткових занять, давати дитині більше висипатися. Якщо дитина отримує мало кисню, майже не буває на свіжому повітрі, то її шкіра втрачає пружність, стає тьмяного кольору, а під очима з’являються все ті ж горезвісні кола. Намагайтеся більше гуляти з дитиною, якщо це не вдається зробити в повній мірі в будні дні, у вихідні завжди варто виходити на свіже повітря, щоб дитина насичувалася киснем.

 
3) А, якщо у животі хтось оселився?

Буває і так, що темні кола під очима у дитини з’являються зовсім не від втоми, а через більш серйозну причину – глистову інвазію. Паразити в організмі малюка виробляють різні відходи і через них у дитини відбувається інтоксикація організму, як наслідок малюк може втрачати у вазі, мати нездоровий апетит, висипання на шкірі і темні кола під очима. Щоб виключити цю причину – дитині важливо хоча б один раз на рік здати в дитячій лікарні аналіз калу і зробити мазок, і в разі, якщо побоювання підтвердяться, то педіатр призначить лікування, яке необхідно довести до кінця.