Таємниці молодості японських жінок

Японські жінки є довгожительками, в цьому питанні вони лідирують серед інших національностей. Крім цього, варто відзначити і те, що більшу частину свого життя японські жінки виглядають дуже добре. Так вони здатні досить довгі роки залишатися стрункими і привабливими.

a1d518c80a0886041076cb41d10a8540ec421a6fУ чому ж криється секрет молодості японок? Таке питання мучить майже все людство. Думка про те, що ці жінки сидять на дієті є помилковою. Японська дієта сюди ніякого відношення не має.

У чому ж секрет?

 
У японців існують правила щодо того, як правильно харчуватися.

До них відноситься:

 
1) Прийоми їжі маленькими порціями. Продукти харчування досить-таки різноманітні. Кількість страв просто вражає уяву. Мінімум за один прийом їжі подається 5 страв. Інколи доходить навіть до 30 найменувань страв. Поєднання страв буває деколи таким химерне, що іншим націям цього не зрозуміти. До процесу приготування їжі вони ставляться як до створення якогось шедевра. Кожна страва подається в окремій маленькій тарілці. Їдять вони повільно і невеликими порціями. Все це дає можливість контролювати процес прийому їжі, яка таким чином ретельно перетравлюється.

2) Їжа проходить термічну обробку слабкого характеру. Це своєрідна гарантія того, що в їжі залишається набагато більше вітамінів, тобто вона є кориснішою. Велика частина страв готується в пароварці. Чимала кількість продуктів в японській кухні просто вживається в сирому вигляді. Наприклад, риба. Напевно, багато хто чув про те, що в суші кладуть сиру рибу.

3) В українців хліб всьому голова, для японців ця роль віддана рису.

4) Тут п’ють зелений чай. У ньому містяться вітаміни, які допомагають зберегти молодість. В Японії існують певні традиції щодо того, як правильно пити чай. У них проходять чайні церемонії.

5) До основних продуктів відносяться: рис, риба, соя, зелений чай, фрукти, овочі і цитрусові. Першорядну роль відіграють морепродукти і риба. В день вживають по півсклянки молока і 1 яйце. У день японки вживають велику кількість різних страв, приблизно їх налічується близько 100.

6) Десерти подаються невеликими порціями. Їсти солодке ніхто не забороняє, просто треба знати міру. Вживання цукру знижене в три рази порівняно з іншими країнами.