Татуаж — перманентний макіяж для зайнятих жінок. Всі види і можливі проблеми

Життя стає все метушливішим і швидшим, тому ми завжди шукаємо, від чого б позбутися і скоротити кількість непотрібних дій і предметів. Ось, наприклад, винахід перманентного макіяжу. Скільки часу в середньому жінки витрачають на макіяж вранці — чи не буде швидше і простіше зробити все заздалегідь і надовго? Тепер рішення є.

permanentnyiy-makiyazhРізні варіанти вирішення проблеми

Перший — повний перманентний макіяж. Це дозволить максимально скоротити час, а так як більшість жінок постійно використовують тільки один колір підводки для очей, це дуже хороший вибір. Можна оформити верхню повіку, щоб створити враження густих вій, або нижню, щоб імітувати незмивну лінію підводки. Д

Другий варіант — перманентний макіяж облямівки губ. Тут слід бути обережніше. Жінка протягом всього свого життя не раз схильна міняти колір олівця для губ, тому краще переконатися, що колір татуажу буде гарантовано подобатися довгі роки.

До речі, можна татуювати губи повністю. Як і в попередньому випадку, варто переконатися, що колір тату буде приємний господині довгий час. Процес набагато більш болючіший, ніж на облямівку, але це можуть бути саме ті «ідеальні губи», які не втрачають кольору при поцілунку або коли п’єте зі склянки.

Можна татуювати брови. Зазвичай це роблять жінки з рідкіми або дуже світлими бровами, які віддають перевагу більш темним кольорам або більш чіткій формі.

Незалежно від того, яка форма перманентного макіяжу буде обрана, слід пам’ятати: він постійний, на відміну від звичайного макіяжу, змити його не можна

Ще один важливий момент, особливо якщо обрана підводка для очей: татуаж робиться дуже близько до очей, інфекція або випадкове пошкодження — цілком реальна перспектива. Питання дуже важливе, тому варто переконатися, що обраний дійсно хороший майстер, з досвідом роботи в створенні перманентного макіяжу.