Татуаж губ: які бувають техніки?

Багатьох приваблюють виразні і пухкі губи. Але не всі мають від природи краси і губи, тому в даний час існує така процедура, як перманентний татуаж контуру губ. За допомогою цієї процедури, можна відкоригувати не тільки губи, але і іншу частину обличчя, при цьому зробити її виразною і практично досконалою.

lb_lips2_0Які проблеми губ вирішує татуаж?

Багато сучасних дівчат часто застосовують цю процедуру, бо за її допомогою можна вирішити або виправити різні недоліки. Наприклад, татуаж губ може додати об’єм. Якщо ви постійно зайняті і у вас немає часу вранці наносити макіяж, зробивши татуаж, можна на кілька місяців забути про це. Для жінок, яким більше 40 років, татуаж допоможе зробити контур губ більш виразним, також при необхідності можна виправити форму, можна також змінити колір. У разі, якщо техніка перманентного макіяжу буде підібрана правильно, можна скорегувати інші недоліки, наприклад, асиметрію, шрам, заячу губу і так далі.

Техніки татуажу губ

Залежно від проблеми, яку потрібно вирішити, майстер повинен підібрати певну техніку.

Контурна техніка

Підходить така процедура тим дівчатам, у яких контур губ досить чіткий. Таким чином, необхідно підібрати правильний колір пігменту. В результаті відтінок губ залишається схожим на природний, але більш насичений.

Контурна техніка з розтушовуванням

Така техніка підходить для того, щоб додати губам об’єм і яскравість. Тут виділяють контур губ і розтушовують його. Суть татуажу в тому, щоб нанести на контур той відтінок, який застосовується на губах. Середина губ фарбуватися не повинна, так візуально буде створений ефект стертої помади. Особливо ця техніка підходить дівчатам, у яких губи від природи тонкі. Це дозволить створити візуальний ефект пухких губ.

3D техніка

Даний вид техніки включає в себе безліч переваг, бо за її допомогою можна додати губам не тільки виразність, а також соковитість і об’єм. Перед тим, як приступити до цієї процедури, необхідно попередньо проконсультуватися з майстром, який огляне вас і, в залежності від форми і контуру губ, зробить відповідний ескіз. Також він підбере оптимальний колір пігменту. Робота складається з оформлення контуру губ і повного їх заповнення. Таку техніку бажано провести за 2 сеанси. Після процедури намагайтеся уникати сонячних променів. Також перші кілька днів чай, каву або будь-яку іншу рідину, необхідно пити через трубочку.

На початку процедури майстер повинен запропонувати знеболюючий препарат. Після самої процедури, на губи наноситься засіб, який допомагає швидше загоїтися ранам на губах.