Татуаж губ: популярні техніки виконання

Чоловіки не пропускають красивих жінок, висловлюючи їм усілякі знаки уваги. Тому кожна представниця прекрасної статі в будь-якій ситуації бажає виглядати бездоганно. Найскладніше постійно зберігати і підкреслювати красу губ, оскільки губна помада досить швидко стирається або просто «з’їдається» при вживанні різних страв і напоїв.

020717____ (1)У зв’язку з цим багато сучасних жінки використовують перманентний макіяж губ. Швидше за все, будь-яка жінка стикалася з ситуацією, коли на виконання ідеального макіяжу губ просто не вистачає часу, або немає можливості постійно дивитися у дзеркало на роботі, щоб вчасно поправляти макіяж. У цих та багатьох інших випадках на допомогу приходить татуаж губ.

При виконанні подібної процедури у верхні шари шкіри вводяться особливі засоби, що містять фарбу, засновану на натуральних компонентах. Завдяки цьому колір швидко проявляється і не втрачається протягом кількох років. Татуаж губ може виконуватися різними техніками. По-перше, може використовуватися контурна техніка, що дозволяє отримати ефект губ, просто підведених олівцем по контуру. Після появи подібної підводки буде набагато простіше наносити помаду або ж блиск для губ.

Причому особливо гостро ця проблема виникає у жінок, яким вже виповнилося 40 років. Не менш популярною є контурна техніка татуажу з розтушовуванням. В цьому випадку процедура є більш тривалою і вимагає більше старань майстра. Втім, з її допомогою можна отримати бездоганний ефект. Майстер самостійно вибирає відповідний тон пігменту, що максимально відповідає природному кольору губ, після чого наносить його на всю поверхню губ. В результаті створюється не тільки точний контур губ, але і більш виражений колір самих губ. Найбільш складною вважається техніка 3D, що передбачає застосування майстром декількох відтінків пігменту, що дозволяє зробити губи яскравими, як ніби вони були тільки нафарбовані. До того ж 3D-татуаж губ дозволяє замаскувати шрами та інші косметичні дефекти.