Танець живота — спосіб бути вічно молодою

Кожна дівчина мріє бути привабливою, сексуальною і, звичайно ж, бажаною. Як домогтися того, щоб увага представників сильної половини людства не обходила стороною? Як вразити коханого красою жіночого тіла? Тонкощі такої майстерності давно відомі на Сході. Ще в давні часи жителі стародавньої Індії придумали за допомогою чого можна продовжити чарівність молодості. Цей спосіб відомий тепер всьому світу — танець живота. В наші дні щороку поповнюються ряди шанувальниць цієї танцювальної традиції. Пояснити це досить просто — адже цей надзвичайно красивий танець замінює дієти, небезпечні пластичні операції, виснажливі заняття в тренажерних залах. З його допомогою можна втратити зайві кілограми, стати щасливою власницею тонкої талії і отримати красиву форму грудей.

620x414_1_d3927218b8d19769fa79ec1d912cef5e@800x534_0x59f91261_17258119631394186622Дуже багато жінок вважають, що для цього танцю мають бути жирові відкладення в області талії. Але це помилкова думка, адже вишуканим танець робить злагоджена робота черевних м’язів, їх почергове напруження і розслаблення, а це, безсумнівно, веде до формування жіночної фігури. Вік — аж ніяк не перешкода, дівчина чи жінка, на будь-якому етапі свого життєвого шляху, з будь-якою фігурою — прекрасна, а танець живота, лише можливість навчитися користуватися своєю грацією, яка дана їй природою при народженні. За допомогою танцю жінки пізнають свій внутрішній світ, відкривають для себе нові можливості свого тіла, вчаться з любов’ю і повагою ставитися до свого життя. Залежно від ситуації або від настрою танцівниці, цей східний древній танець може бути найрізноманітнішим: сексуальним, веселим, енергійним, ніжним або духовним.

Розвивалася цивілізація, а разом з нею і танець, інтерес до якого не пропадав ніколи. Але сьогодні він вийшов за рамки релігійного культу і набув рис світського мистецтва. Незважаючи на те, що цей танець — найдавніша традиція, він досить сучасний і доречний в наші дні. Варто лише змінити одяг і східний танець здивує всіх глядачів. Його танцюють всюди: вдома, в гостях, на клубних вечірках. Граціозна пластика і сучасна музика створюють атмосферу загадковості і жіночності. Екзотичний танець живота використовують естрадні зірки у своїх кліпах, так як ці рухи збільшують сексуальну привабливість, що, безсумнівно, привертає більшу кількість шанувальників. Традицією під час виконання танцю вважається відкритий живіт, це своєрідна родзинка номера.

Тим, хто хоче навчитися цьому східному танцювального напрямку, пізнати можливості свого тіла, навчитися граціозній ході і «загадковим» рухам, слід знати, що спеціалізовані школи танців чекають прихильниць цього мистецтва, незважаючи ні на вік, ні на особливості фігури і рівень підготовки. Вдосконалюватися ніколи не пізно! Позитивний настрій, поліпшення самопочуття, позитивні емоції, нові знайомства гарантовано отримають не тільки виконавиця танцю, а й глядачі.