ТАЛІСМАНИ 2022 РОКУ ДЛЯ ТЕЛЬЦЯ ТА РИБ

Хоча деякі символи, такі як ваш знак зодіаку, планети, боги, ангели та інші, залишаються незмінними, талісмани 2022 можна налаштувати відповідно до ваших намірів і почуттів.

З різними вібраціями кожен новий рік і кожна людина заслуговує на те, щоб до нього ставилися унікальним і особливим чином. Подивіться, які елементи найкраще підходять як талісмани 2022 року.

Талісмани 2022 — це набагато більше, ніж питання близькості до того чи іншого символу, вони також вважають, що ваш знак зодіаку пов’язує найбільш підходящу вібрацію. Таким чином, ви можете замовити на сайті https://semanticjewelry.com/amulety/ та використовувати амулет, який найкраще врівноважує енергію вашого знака, та використовувати його у поєднанні з символами, числами, камінням, металами та багатьма іншими елементами, щоб посилити цю потужну та надособисту вібрацію.

Талісмани 2022 можна зробити різними способами, все, що вам потрібно зробити, це знайти в своєму серці те, що ви хочете залучити в своє життя в новому році.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ АМУЛЕТОМ І ТАЛІСМАНОМ?

Багато хто досі може заплутатися у поняттях амулет та талісман. Фактично, ті, хто менш звик до магічних термінів, можуть зрештою вважати обидва терміни як один, але як легко їх відрізнити.

Амулет – це предмет, який у певний період та культуру був освячений у ритуалі, який надав йому магічні властивості. Іншими словами, цей предмет за своєю природою є чарівним для того, хто його придбає сьогодні.

Талісман, з іншого боку, має більш конкретну функцію і повинен бути зроблений для чіткіше визначених цілей, використовуючи ряд символів, щоб змусити його працювати відповідно. Як правило, талісмани використовуються в намистах і повинні розташовуватися на грудях, але це не заважає вам створювати талісман в інших конфігураціях, наприклад, використовуючи амулети або різні символи разом в одному об’єкті.

Ознайомтеся з амулетами та порадами зі створення свого талісмана, щоб у 2022 році на вас чекали незліченні досягнення.

ТЕЛЕЦЬ — ПІВМІСЯЦЬ

Для Тельців амулет у формі півмісяця. Сприяючи внутрішній силі, символ захищає свого носія від негативних енергій, а також від небажаних ситуацій та економічної нестабільності.

Відродження та оновлення. Коли є потреба у більшому самоаналізі, міркуванні та зв’язку з підсвідомістю, Місяць допоможе вказати світло до знання.

Ви можете носити Півмісяць на підвісці, браслеті, кільці або будь-якому іншому засобі, що дозволяє його завжди поруч. Вибирайте предмети із срібла, золота, міді, бурштину чи бронзи.

ІНШІ ТАЛІСМАНИ ТЕЛЬЦЯ 2022 РОКУ:

КАМЯНІ: РОЖОВИЙ КВАРЦ, НЕФРИТ, САПФІР АБО КОРАЛ БУДУТЬ ВІДМІННИМИ СПІВНИКАМИ ДЛЯ ВАШОГО ЗНАКА. ПОБІЛЬ, ПЛОДОРОДДЯ, ЗАХИСТ І УДАЧА — ЦЕ ТІЛЬКИ ДЕЯКІ З ЇХ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ.

РИБИ – РИБИ

Для Риб талісманом 2022 року стане саме та тварина, яка уособлює їх знак. Хоча його символіка часто асоціюється з християнством, риба широко використовувалася як амулет родючості і досі використовується для захисту та удачі.

Наприклад, такі риби, як короп, пов’язані з силою та витривалістю, вони пливуть проти течії, також сильні люди, які стикаються з життєвими перешкодами. Мужність, терпіння, наполегливість — деякі з атрибутів цього символізму.

Щоб почати користуватися перевагами риби, надягніть цей символ як кулон або сережку, щоб залучити щастя, добробут та достаток у житті.

ІНШІ ТАЛІСМАНИ 2022 РОКУ ДЛЯ РИБ:

ДЛЯ ЕМОЦІОНАЛЬНОГО БАЛАНСУ, СВІТУ І КОХАННЯ У СКЛАДНИЙ ЧАС ВИКОРИСТОВУЙТЕ КАМЕНІ АМЕТИСТ І КОРАЛ.