Тактичне взуття: огляд видів, кваліфікація, рекомендації

Берци та кросівки для польових умов

Все визначають ваші власні цілі і завдання. Що ви збираєтесь робити? Для кожної з задач є свої моделі.

Взуття для польових умов повинне захищати ноги від травм і потертостей, холоду і води. Від стану ніг багато в чому залежить результат походу.

Онлайн-магазин пропонує кросівки та берці класичних моделей, як традиційні, так і полегшені, щоб придбати такие военные кроссовки — переходьте за посиланням.

Військове взуття: 8 моделей армійських черевиків на всі випадки життя

Ваші ноги — ваш головний транспорт, коли заходить мова про вихід «в поле». Але без нормальних черевиків один невірний крок може перетворити цікаву подорож в кошмарне подія. Тому в разі, коли потрібна якісний, надійний і довговічний захист ніг, військове взуття, яке професіонали використовують кожен день, до сих пір залишається неперевершеним.

Догляд за ногами стає принциповим питанням, коли безпечні переходи по пересіченій місцевості стають важливою частиною життя. І найбільш важливий момент при цьому — правильний вибір взуття.

Для професійних службовців, вибір військового взуття майже не залежить від особистих переваг. Хтось вважає за краще черевики округлі форми, а хтось плоскі, але це єдина персоналізація, яка доступна, коли потрібно стояти в строю.

Для любителів активного відпочинку, туристів, мандрівник і людей з практичним поглядом на життя, вибір взуття теж багато в чому визначає безпеку. Ви можете бродити по горах, пересуватися по місту, потрапляти в різні погодні умови або просто працювати в саду, але у всіх цих ситуаціях вам знадобиться універсальна взуття. І нічого більш підходящого, ніж армійські черевики — вам не знайти.

Слідкуйте за своїми ногами

Коли справа доходить до носіння подібних армійських черевиків, ви повинні бути впевнені, що в змозі дати ногам потрібний догляд. Адже хоча черевики і важливі, не тільки від них все залежить. Так, для військових їх взуття — це мало не друга шкіра, але переконайтеся, що ви вибрали ще й правильні шкарпетки. А якщо ногу продовжує натирати — спробуйте вибрати шкарпетки з більш тонкої і міцної тканиною. За ідеєю, це може запобігти подальшому натирання і утворенню мозолів.

А якщо ваша шкіра в принципі схильна до утворення мозолів, то варто взяти на озброєння спеціальні спиртові засоби для ніг, які викликають легке огрубіння і знижують чутливість. Я, наприклад, використовую їх, коли доводиться бігати марафони, оскільки у мене як раз шкіра, схильна до утворення мозолів.

Якщо ж ви не можете пройти і декількох кілометрів без неприємних відчуттів, то варто подумати про черевики на розмір менше. Саме тому є сенс замовляти зазначені вище черевики онлайн — у постачальників є відпрацьована схема повернення і заміни. Так що пам’ятайте про це, тому як якщо вам доведеться пройти десяток кілометрів в неправильній взуття, то ви до крові зітре свої ноги.