Такі різні праймери

Що нам взагалі відомо про праймери? Дуже мало, якщо бути чесними. І це навіть не дивлячись на те, що вони зуміли таки підігнати під себе всю сучасну б’юті-структуру.

etudehouse_sweet_recipe_4-obrabЯкі є типи праймерів?

 

Праймер для обличчя. Він наноситься перед основним макіяжем, задовго до того, як на шкіру буде нанесено тон, консилер, хайлайтер і багато іншого. Він не має кольору і являє собою якусь гелеподібну структуру.

Праймер здатний врятувати макіяж від перепадів ландшафту самої шкіри, а шкіру від всього того що впаде зверху на праймер, таким чином виходить якесь 2в1.

При цьому, макіяж в основі якого лежить цей б’юті-засіб, необхідно дуже якісно змивати, і бажано не пізніше ніж через 8 годин. Так як багато праймерів не передбачають можливість повноцінного повітрообміну. Відповідно, любителькам економ-класу потрібно буде трохи частіше використовувати кисневі маски і тоді обличчя буде максимально довго молодим і красивим.

Застосовувати його потрібно жінкам як із сухою шкірою, так і з жирною. На сухій шкірі він не дозволить підкреслити тональним кремом зморшки, а власницям жирної шкіри допоможе утримати макіяж на обличчі.

 

Праймер для очей. Такий тип праймера рекомендований до використання тим жінкам, чиї очі ну ніяк не можуть утримати фарбувальні пігменти, інакше кажучи власницям вологих повік. Нанесення праймера гарантовано врятує шкіру від висушування, плюс не дозволить стрілкам та тіням втекти.

 

Праймер для нігтів. Є безпосередньо праймери, а є просто вирівнюючі та зміцнюючі склади. Сенс їх єдиний — вони наносяться під кольоровий або основний лак, при цьому позитивно впливаючи і на рівність нанесення і на збереження манікюру на тривалий проміжок часу.