Схуднення за допомогою занять на біговій доріжці

Багато бажаючих скинути зайву вагу, вирішують використовувати для досягнення своєї мети, бігову доріжку. Всім добре відомо, що біг є одним з найбільш ефективних способів привести себе в тонус. Він, у цілому, надає зміцнювальний вплив на весь організм, допомагає усунути в’ялість шкіри і знизити вагу, а крім того покращує метаболізм.

begovaya-dorozhka-dlya-poxudeniya-2Звичайно, найбільш корисним вважається біг на свіжому повітрі, однак не у всіх є можливість регулярно виходити на пробіжку – поблизу немає відповідного місця для бігу, хто просто соромиться. У зимові морози також знайдеться мало бажаючих займатися на вулиці. Набагато зручніше бігати вдома на біговій доріжці, однак такі заняття найчастіше можуть принести не тільки користь, але і шкоду. Саме тому необхідно знати особливості цього виду схуднення, щоб правильно організувати свої тренування.

Скільки потрібно бігати?

Насамперед, ефективність бігу визначається його тривалістю. Так, мінімальна тривалість тренування – 20 хвилин. Ідеальним є проміжок часу від сорока хвилин до години. Як показують численні дослідження, за цей час спалюється близько 700 калорій, в чому допомагає беговая дорожка цена на яку є досить вигідною.

 

Як потрібно займатися на біговій доріжці?
Перше правило – дихати необхідно через ніс, а не через рот, інакше у багатьох спостерігаються болі в горлі на наступний день після занять. Дихання повинне бути глибоким, адже саме так кров буде насичуватися киснем. При цьому не рекомендується починати тренування відразу на високій швидкості. Починати краще з маленькій швидкості, поступово збільшуючи її.

 

Коли краще бігати?
Не існує однозначної відповіді на це питання. Саме головне в заняттях на біговій доріжці – регулярність. Рекомендується бігати кожен день по 20-25 хвилин. Це набагато краще, ніж один раз в тиждень доводити себе до знемоги. Займатися можна в будь-який зручний для вас час. Вечірні заняття допомагають зняти стрес і розслабитися.
За скільки часу до тренування потрібно їсти?
Ні в якому разі не можна бігати на голодний шлунок. З іншого боку, наїдатися, безпосередньо перед пробіжкою, також дуже шкідливо. Їсти потрібно за дві години до занять. За півгодини до тренування, можна випити банановий коктейль або з’їсти йогурт.
Якщо слідувати цим простим порадам, бігова доріжка може стати відмінною альтернативою тренувань на вулиці. Однак, варто пам’ятати про те, що один тільки біг не вирішить проблему надмірної ваги. Для найбільшої ефективності, слід також нормалізувати свій режим харчування.