Святкування весілля в ресторані

Вибір місця для святкування весілля, – важливий організаційний момент, від якого залежить настрій молодят і гостей, а також загальне враження про подію. Вирішіть це питання одним з перших, оскільки ресторан може бути зайнятий на заплановану дату. Крім того, що потрібно замовити зал для урочистостей, варто подбати про його оздоблення. Для цих цілей можна запросити фахівців, які займаються оформленням приміщень для різних урочистостей або власними силами створити святкову атмосферу.

svadebniy-banket-nevesta-za-stolomПродумайте меню

Крім іншого необхідно продумати меню, щоб гості відчували себе ситими і не були голодні. Якщо їх кількість до 30-ти людей, то можна замовити невеликий зал і скласти список страв з урахуванням гастрономічних пристрастей рідних і друзів. Не забудьте внести передоплату, щоб бути впевненим у бронюванні ресторану на певну дату.

Між іншим, на сторінці https://carivka.com.ua/corporative/svadba.html ви можете знайти чудове місце для святкування.

Алкоголь

Щодо алкоголю можна домовитися окремо і не купувати його на місці, а привезти з собою. Це допоможе заощадити деяку суму, якою краще розпорядитися більш раціонально.

Також є весільні банкетні зали, розраховані на велику кількість гостей. Коли весілля велике, завдання ускладнюється. Страв повинно бути досить багато, а також всіляких закусок, салатів і десертів. Немає нічого гіршого на бенкеті ніж голодні гості, які сумними очима дивитимуться на напівпорожні столи.

Сучасне весілля

Сучасні весілля можуть проходити як традиційне застілля або фуршет. Деякі ресторани обладнають зали сценою або подіумом, де виступають музиканти і артисти. Про обмеженість простору мова не йде, якщо для ресторану це одна з основних послуг – проведення весіль, корпоративів та ювілеїв. Вільне місце можна використовувати для танців і проведення різних конкурсів. Нерідко тамада влаштовує показові сценки із залученням до участі молодят і гостей. Це задасть загальний тон святу і розвеселить всіх присутніх. Кожен зможе стати учасником веселих конкурсів і отримати символічні призи. Наприкінці бенкету можна організувати салют.

Свято потрібно зробити незабутнім і яскравим!