Святковий настрій з повітряними кулями

Якщо придивитися, то жодне свято без повітряних кульок не проходить. Вони створюють справжній святковий настрій, причому не тільки дітям, але і дорослим.

032e22ee52c484e204cfee3a14f2fd77Чому вони настільки популярні?

Відповідь досить проста, тому що коштують повітряні кульки недорого і тому, що вони здатні створити святковий настрій буквально за лічені хвилини своїм яскравим кольором. До того ж, якщо раніше вони були лише однієї форми, то сьогодні повітряні кулі бувають абсолютно будь-якої форми і будь-якого кольору. Вони приведуть в захват усіх, і дорослих і дітей.

До речі, тут ви можете швидко та вигідно придбати красиві повітряні кулі для вашого свята.

Сучасні новинки

Сьогодні, цей святковий аксесуар, назвемо це так, випускають за новими технологіями. Виготовляють кулі з латексу і рідкої гуми, безпечною для організму людини. Діти просто обожнюють світлові кулі, так влаштуйте їм свято, подарувавши різнобарвне асорті з повітряних куль всіх кольорів веселки. До речі, кулями можна прикрасити приміщення, надавши йому по-справжньому святкову атмосферу.

Оформлення залу кульками

Можна прикрасити приміщення на свій розсуд, а можна довірити це професіоналам, які за допомогою повітряних куль спорудять ефектну гірлянду. Саме, на перший погляд звичайне приміщення, де планується торжество з приводу Дня народження чи весілля, можуть прикрасити гірлянди з кульок.

Надувні кулі:

 

  • відмінно доповнюють основний подарунок;
  • прикрашають зал.

Вони бувають:

 

  • фольговані;
  • гелієві;
  • кулі у вигляді ходячих фігур.

Такі вироби відрізняються яскравістю і вражають своїми габаритами, будучи родзинкою будь-якого свята.

Завдяки міцній гумі, виріб надовго зберігає свій первісний вигляд.
Які кулі для чого використовують?

Фольговані кулі найчастіше підходять для прикраси святкових заходів. У продажу вони є різних розмірів, замовити можна навіть ходячі фігури з повітряних куль в повний зріст людини, як правило, вони всередині наповнені гелієм.
Згадайте циркову виставу, адже напевно у кожної людини залишилися дитячі спогади, а може, ви недавно водили свою дитину в цирк і, напевно, помітили, що артисти часто приваблюють малюків кульками з сюрпризом. Клоун вручає яскраву кульку на паличці дитині, всередині таких кульок реагенти, за рахунок чого при натисканні на кульку, вона буквально за лічені секунди на очах дитини збільшується в розмірах.

Дитина при вигляді цього приходить у захват. Хто б міг подумати, що звичайна повітряна кулька здатна підняти настрій всім учасникам свята і подарувати незабутні емоції.