Світильники бра в інтер’єрі

Головним освітлювальним приладом практично в будь-якому приміщенні є люстра, але комфорт і функціональність вітальні, спальні або дитячої кімнати значно підвищуються, якщо правильно використовувати можливості місцевого освітлення. Чудовим доповненням до стельового джерела світла є бра, які іноді помилково вважають атрибутами тільки коридорів і прихожих. Різноманітність моделей сучасних бра дозволяє успішно застосовувати їх в будь-якому інтер’єрі. У деяких випадках, якщо кімната дуже тісна і немає місця для торшера або настільної лампи, настінне кріплення світильників — єдиний варіант встановити додаткове джерело світла.

bra-v-interere_8 (1)Бра прекрасно підходять для віталень, особливо в єдиному стилі з люстрою. Можна встановити два настінних світильника симетрично поблизу набору м’яких меблів або встановити бра над журнальним столиком, куточком для відпочинку і т. д. Бра з кришталю і прозорого скла з підвісками і блискучими металевими деталями самі по собі є прикрасою інтер’єру, а відбиття світла від стін та інших предметів створює додатковий декоративний ефект. Простіші і суворі за стилем бра — настінні світильники універсального призначення, здатні замінити нічник в дитячій, забезпечити підсвічування письмового столу і туалетного столика. А придбати чудові бра ви можете на сайті beletagehome.com/svetilniki/bra за приємною ціною.

Моделі бра можуть бути найрізноманітнішими. Вони відрізняються числом і формою абажурів, напрямком світлового потоку, художнім оформленням. Підібрати і купити настінні світильники бра можна і для гаража, кухні, домашньої майстерні. В цьому випадку краще всього взяти світильник спрямованого світла, який слід закріпити над верстатом, мийкою або іншою робочою поверхнею. Дуже зручні прилади, оснащені регуляторами напруги, так як це пристосування дозволяє міняти інтенсивність світла.

Встановити бра можна в нове або відремонтоване приміщення, але якщо ви бажаєте сховати електропроводку, то планувати місце розміщення світильників краще заздалегідь. В ході ремонту кабель монтують на стіну, а потім закривають гіпсокартоном, вагонкою або іншим запланованим способом, але тоді швидко перенести світильник в іншу кімнату не вийде. Вибрати гарний і функціональний настінний світильник в інтернет-магазині можна з великого числа чудових і якісних виробів.