Світ прикрас: підбираємо оптимальний варіант

Здавна ювелірні вироби і біжутерія були незамінними елементами, які доповнюють образ жінки. Прикрасами захоплювалися, з їх допомогою чарували і дивували, вірили, що вони володіють магічною силою. І сьогодні мало жінок виходить у світ, не прикрасивши себе хоча б скромною дрібничкою.

1244290_Marco_BicegoТрадиційно прикраси покликані не тільки підкреслити природну красу, додати певну родзинку зовнішності своєї господині, але і допомагають скоректувати деякі її недоліки. При цьому важливо не перестаратися з підбором аксесуарів і вибирати їх згідно з вбранням, фігурою, формою обличчя та особливостями конкретної ситуації.

Сережки

Вдало підібрані сережки здатні привертати захоплені погляди оточуючих до обличчя жінки. Але і вибирати сережки потрібно правильно, враховуючи в першу чергу форму обличчя. Так, до обличчя квадратної або витягнутої форми краще підійдуть округлі сережки, які будуть згладжувати незграбність обличчя, візуально роблячи його риси більш плавними. Непоганим варіантом в цьому випадку будуть сережки конго . Витягнуті прямокутні або круглі сережки зазвичай добре поєднуються з квадратним або круглим обличчям. Створять ефект більшої витонченості шиї і рис обличчя витягнуті сережки з підвісками. Овальне видовжене обличчя відмінно обрамлять великі сережки, а загострена трикутна форма обличчя буде компенсуватися, якщо використовувати сережки, які розширюються донизу.

Прикрашаємо шию

Вибираючи кольє або кулон, варто враховувати особливості шиї, форму вирізу і стиль одягу з яким будуть носити прикрасу. Красиву витончену шию прикрасить щільно прилягаюче до неї намисто або намисто в кілька рядів, менша з яких буде підкреслювати контур обличчя. Відвернути увагу від широкого підборіддя допоможе намисто або стрічка у вигляді широкого нашийника. Якщо шкіра в області шиї виглядає не кращим чином, більше підійде подовжене намисто.

Вибране кольє повинно відповідати ситуації і гармоніювати із сережками, наприклад, витончена ювелірна підвіска буде краще поєднуватися з масивними сережками, ніж важке кольє.

Прикраси для рук

Багато жінок не уявляють себе без численних браслетів і перснів. В цьому випадку вкрай важлива наявність почуття міри і смаку. Так, варто пам’ятати, що чим тонші і витонченіші руки, тим тоншими мають бути кільця і браслети на них, а для масивної руки і аксесуари потрібні більш об’ємні. Крім того, вважається, що не можна одночасно комбінувати прикраси із срібла і золота або благородні метали з більш дешевою біжутерією. Також небажано поєднувати кільця з масивним камінням різних кольорів. Зазвичай достатньо одного такого кільця. Інші ж прикраси повинні бути або без каміння, або з невеликими прозорими вставками.

Справжнім козирем в руках жінки буде набір прикрас, який гармонує із зовнішністю і вбранням господині, є доречним і помірним, а його елементи не дисонують між собою.