Світ ділового чоловіка: яким повинен бути костюм?

Класичний діловий костюм не змінюється протягом кількох десятиліть. Носять їх чоловіки, що працюють в сфері бізнесу, політики та у інших сферах. 

muzhskaya-moda-2017-kostyum-trojkaДіловий костюм є відображенням солідності. Розуміючим людям цей одяг розповість про смаки власника і його соціальний статус. Тому вибирати ательє бізнесмени і політики повинні максимально ретельно. Вони бувають вузькоспеціалізованими і універсальними. Для пошиття костюма краще віддавати перевагу першим. Хоча і універсальні ательє, що мають великий досвід роботи, можуть виготовити по-справжньому якісний костюм.

Вибираючи фірму з пошиття одягу, варто звернути увагу на її конкурентний статус. Провідні ательє мають власний сайт в інтернеті, де можна подивитися всю основну інформацію, що стосується тканин, фурнітури, термінів виконання, вартості.

Одяг, що виготовляється на замовлення, може шитися за готовими лекалами або по вимірах клієнта. Перший варіант підходить для тих чоловіків, які мають класичні пропорціями тіла. Якщо ж пропорції нетипові, то краще замовляти одяг по вимірах. Таким чином можна придбати костюм, який ідеально відповідає фігурі.

Крім звичайного ділового костюму, чоловікові принаймні раз в житті, доведеться вибрати весільний костюм, який можна придбати на сторінці http://gapchuk.kiev.ua/svadebnyj-kostyum-2/, де представлені вишукані та якісні весільні костюми.

Щоб отримати якісний виріб, фахівці рекомендують уважно поставитися до питання вибору тканин і фурнітури. До речі, раніше діловий костюм шився з вовняних тканин. Він відрізнявся великою вагою і щільністю. Сьогодні виробникам тканин вдалося поліпшити характеристики без використання синтетики. Відмінним варіантом для костюма є комбінація кашеміру і шовку. Кращими виробниками тканин на даний момент вважаються англійські та італійські компанії. Фурнітура повинна не тільки відповідати стилю і кольору костюма, вона повинна бути міцною і якісною.

Ритм життя сучасного ділового чоловіки, як правило, дуже насичений. Протягом тижня йому доводиться ходити в офіс, відвідувати ділові зустрічі, бувати у відрядженнях. Тому дуже важливо мати в гардеробі тільки зручні костюми. При цьому на сезон знадобиться як мінімум чотири комплекти.